Game of Doom

i

Autor: Game of Doom / screen z YouTube: riserecords Game of Doom

Kvelertak doczekali się własnej gry! Ivan Nikolaisen główną postacią produkcji

2021-05-17 12:12

Coraz bardziej staje się popularnie tworzenie gier komputerowych, których fabuła oparta jest często na historii i działalności zespołów, które od lat są uwielbiane przez fanów na całym świecie. To, rzecz jasna, łączy się też z szeroko pojętym sukcesem sprzedażowym twórców tej formy internetowej rozgrywki, ale też jest pewnym uhonorowaniem i zwieńczeniem kariery muzyków. Tym razem Norwegowie z Kvelertak doczekali się własnej produkcji.

Grając w Game of Doom możecie wcielić się w jednego z muzyków zespołu i nie tylko przeżyć emocje związane ze scenicznymi występami! Twórcy gry poszli o krok dalej!

Game of Doom - gra zespołu Kvelertak 

Game of Doom, to gra zespołu Kvelerta, którą już teraz możecie z powodzeniem pobrać z sieci. To tradycyjna platformówka, która inspirowana jest twórczością, w szczególności najnowszym albumem norweskiego zespołu. Główną postacią jest tutaj Ivan Nikolaisen, ten jeszcze nie tak dawno temu był liderem norweskiego zespołu. Właśnie jego postać w całej zabawie odgrywa kluczową rolę, ponieważ gracz steruje właśnie nim.

Eska Rock gra 3

Jesteście cieki o co dokładnie chodzi w tej grze? Już wyjaśniamy! Gracz zmuszony jest posługując się postacią Ivara uwolnić pozostałych członków zespołu. - Twoi ulubieni superbohaterowie powracają. W grze, w której możesz powywijać prawdziwym toporem – komentują grę członkowie Kvelertak.

Gra Kvelertak - skąd pobrać

Jeśli jesteście ciekawi skąd można pobrać grę Kvelertak, to już speszymy z odpowiedzią. Do sieci trafiła już epka Splid: Game Of Doom. To nic innego niż soundtrack złożony z kawałków zespołu w wersji 8 bitowej. Jeśli chcielibyście zagrać w grę na swoim telefonie, to oczywiście jest i taka możliwość. produkcja jest dostępna w wersjach na Androida i iOS.

Sonda
Czy grasz w gry komputerowe?