Krzyk 5 - kolejne szczegóły filmu ujawnione! Kiedy premiera?

2020-06-26 16:39
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=wKHmb2LPEpw

Seria ''Krzyk'', stała się prawdziwym symbolem horroru, który do dziś jest wzorem dla wielu twórców. Ogłoszono jakiś czas temu, że seria powróci z piątą odsłoną, a teraz poznaliśmy kolejne szczegóły.

Gdy na ekranach pojawił się ''Krzyk'', nikt nie spodziewał się, że seria będzie takim hitem. Kultowa maska i atmosfera grozy oraz niepokoju sprawiły, że obecnie to jednak z najbardziej rozpoznawalnych serii grozy na świecie. Oczywiście, dużo w tym sukcesie ma udziału ''Straszny Film'', który był parodią opartą na ''Krzyku''. Dla wszystkich fanów serii, dobrą wiadomością jest fakt, że ''Krzyk'' powraca z piątą odsłoną, o której wiemy coraz więcej.


SŁYNNA PRZERÓBKA FRESKU JEZUSA ZOSTAŁA PRZEBITA! TERAZ RZĄDZI PRZEMALOWANIE ''NIEPOKALANEGO POCZĘCIA''Krzyk 5 - ujawniono kolejne szczegóły produkcji

Potwierdzono, że do obsady dołączył David Arquette, który w poprzednich częściach grał Deweya. Zdjęcia mają wystartować latem 2020 roku, jednak nie ujawniono kiedy film miałby trafić do kin. Nad filmem pracują Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett i będzie to pierwsza część, której nie wyreżyseruje Wes Craven.


CHER JEST W CIĘŻKIM STANIE? NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O ZDROWIU ARTYSTKI