Kill Bill

i

Autor: Miramax Films / A Band Apart/Collection Christophel/East News

Kill Bill 3 jednak powstanie? Gwiazda filmu publicznie naciska na Tarantino

2023-01-24 13:08

Filmowa Vernity Green ponownie wróciła do swojej roli, jednak w zupełnie innej formie. Czy to zapowiedź czegoś większego? Aktorka nie ukrywa, że tęskni za kreacją z "Kill Bill", a sam Quentin Tarantino często wraca do tematu nakręcenia trzeciej części. Teraz gwiazda serii postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zabrała głos!

Kill Bill to kultowa produkcja, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Film po swojej premierze w 2003 roku stał się kinowym przebojem, więc Quentin Tarantino szybko zdecydował się na wypuszczenie kontynuacji. Sequel również trzymał poziom, a w obsadzie ponownie mogliśmy obejrzeć zemstę Panny Młodej, w którą wcielała się Uma Thurman. Jedną z bohaterek zagrała również Vivica A. Fox. I mimo tego, że jej postać zginęła w pierwszej odsłonie, to aktorka błaga Tarantino o angaż i realizację trzeciej części.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstaje przerażający horror o zakonnicach. W obsadzie gwiazdy Rodu Smoka, Gambitu Królowej i nie tylko!

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Gwiazda serii "Kill Bill" publicznie naciska na Tarantino

Vivica A. Fox zawsze z uśmiechem wraca do swojej roli. Nie tak dawno wcieliła się nawet w Vernity Green w teledysku SZA - Kill Bill. Aktorka marzy jednak o powrocie trzeciej części kultowej produkcji, więc postanowiła zaapelować do Quentina Tarantino, by przestał obiecywać i wziął się wreszcie za filmowanie. W rozmowie z Variety wspomina, że ludzie są głodni kontynuacji i przy okazji daje reżyserowi kilka pomysłów.

"Ludzie są głodni filmu Kill Bill 3. Quentin, no dawaj! Czekam. Mówili, że bohaterką trzeciej części byłaby moja dorosła córka. Wiem, że dałby radę wykombinować coś, żebym i ja mogła się pojawić. Może jakieś retrospekcje albo coś. [...] Bardzo chciałabym po raz kolejny pracować z Quentinem. Bardzo chciałabym po raz kolejny pracować z Umą Thurman. Praca nad tamtym filmem wymagała wielu treningów. Od dawna nie rozmawiałam z Quentinem. Ostatni raz widziałam go na imprezie promującej jego "Pewnego razu... w Hollywood". A teraz został tatą, więc nie dziwię się, że chce poświęcić czas na radość z ojcostwa" - powiedziała aktorka

Kill Bill 3 powstanie?

Słowa Fox mogą sprawić, że Tarantino zacznie poważnie myśleć o nakręceniu trzeciego Kill Billa. Reżyser co jakiś czas wraca do tematu, jednak nie podjął jeszcze żadnych poważniejszych kroków. Mówiło się nawet, że w główną bohaterkę miałaby wcielić się teraz Zendaya. Według wielu osób, a także samej Fox, pasuje do roli córki Vernity Green idealnie. Plan na realizację drugiego sequela wisi w powietrzu, ale czy jest jakakolwiek szansa na to, że Kill Bill 3 powstanie? Zapewne przekonamy się już wkrótce, gdy Tarantino odpowie na słowa aktorki.

Sonda
Czy "Kill Bill 3" powinien powstać?
Źródło: Kill Bill 3 jednak powstanie? Gwiazda filmu publicznie naciska na Tarantino