Jinjer wydali premierowy singiel, którym zapowiadają nowy album

i

Autor: Materiały prasowe

Jinjer wydali premierowy singiel, którym zapowiadają nowy album

2021-06-18 10:05

Formacja JINJER, która przez kilka ostatnich miesięcy hashtagiem #JINJER4 anonsowała swój nowy album, zdradza więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa: długo oczekiwany nowy studyjny album Jinjer zatytułowany „Wallflowers” ukaże się już 27 sierpnia w barwach Napalm Records.

Dzięki ich nieustannej ciężkiej pracy, międzynarodowym trasom koncertowym i uznanym przez krytyków wydawnictwom na szczytach list przebojów, które na serwisach streamingowych odtwarzane były już ponad 250 milionów razy – JINJER jest obecnie bezsprzecznie jednym z najgorętszych i najbardziej ekscytujących zespołów współczesnej sceny metalowej. Grupa stała się synonimem robienia rzeczy po swojemu i łamania wszelkich podręcznikowych zasad, co najlepiej widoczne będzie na ich długo wyczekiwanym, czwartym albumie studyjnym i następcy przełomowego krążka „Macro”.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Pierwszy teledysk i singiel Jinjer - 'Vortex' dosłownie poraża!

Wraz z imponującym nowym teledyskiem zespół właśnie wydał również swój hipnotyzujący, pierwszy singiel „Vortex”. W pierwszym przedsmaku nowego albumu wokal Shmayluk przeplata się z eklektyczną, napędzającą spiralną aurą utworu, nie tylko ukazując różnorodność brzmieniową tego kawałka, ale także i jego indywidualność. Towarzyszący singlowi teledysk to czarne lustro, w którym odbijają się aktualne wydarzenia na świecie: jakościowo w absolutnej najwyższej lidze i prezentujący wzajemne oddziaływanie zespołu, czterominutowy utwór pożera widza destrukcyjną energią, a z drugiej strony reprezentuje ponury, absorbujący nastrój.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]