Jeden z aktorów 'The Mandalorian', broni Giny Carano. Według niego, aktorka została wyrzucona z obsady niesłusznie

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=v2xwq6hAhPA

Jeden z aktorów 'The Mandalorian', broni Giny Carano. Według niego, aktorka została wyrzucona z obsady niesłusznie

2021-03-04 11:09

Afera związana ze zwolnieniem Giny Carano z serialu 'The Mandalorian', cały czas odbija się szerokim echem. Tym razem jeden z aktorów wypowiedział się na temat sytuacji.

'The Mandalorian', był pierwszym podejściem do serialu w świecie Star Wars i jak się okazało, fani pokochali historię i bohaterów. Niestety, z powodu kontrowersyjnych wpisów w social mediach, producenci postanowili zwolnić Ginę Carano, co spotkało się z negatywną reakcją części fandomu i aktorów. Teraz na całą sytuację zareagował Bill Burr, który wcielił się w serialu w postać łowcy nagród Migsa Mayfelda.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Bill Burr broni Giny Carano: Była kompletnie przesłodką osobą

Aktor w specjalnym podcaście powiedział, co sądzi o wykluczeniu Giny Carano. Jak stwierdził, jest to bardzo zła decyzja:

Gina była kompletnie przesłodką osobą. Absolutnie przeku*ewsko kochana. No, ale też wiecie - ktoś wytnie ten kawałek i będzie próbował zrobić coś, żeby usunąć ze sprzedaży figurkę z moją łysą pałą! Gram w tym serialu, więc muszę uważać na to, o czym pierdziele. Ale te czasy są porąbane. Ludzie wyczekują na jakąkolwiek wpadkę. Pokażmy, że zrobił jakiś błąd w swojej przeszłości i zabierzmy mu wszystkie marzenia. Jak można oceniać kogoś tak twardo za to, co myśli na jakiś temat?

Przypomnijmy, że twórcy podkreślili, że i tak nie było planów rozwijania postaci odgrywanej przez Carano. Dodatkowo, usunięto planowaną figurkę z postacią Carano, która miała zostać wyprodukowana przez Hasbro.