Jackass 4 powstaje! Dowodem na to może być fakt, że dwóch członków ekipy trafiło do szpitala!

i

Autor: screen: https://youtu.be/KwFZkLucUb0

Jackass 4 powstaje! Dowodem na to może być fakt, że dwóch członków ekipy trafiło do szpitala!

2020-12-17 10:19

Jackass to program, który królował na antenie MTV we wczesnych latach 2000 i co ciekawe, nadal jest to bardzo popularna produkcja. Szalona ekipa wzięła się za czwartą część cyklu i zaczęło się wyjątkowo na grubo, bo już dwóch z bohaterów trafiło do szpitala!

O serii Jackass słyszał prawdopodobnie każdy, a wiele osób, które oglądało na MTV premierowe odcinki, ma ogromny sentyment do całej ekipy. Serial, który przedstawiał wygłupy i często niebezpieczne wyczyny grupki zaprzyjaźnionych skaterów, doczekał się nawet trzech pełnometrażowych części i jak się okazuje powstaje czwarta odsłona! Dowodem na to może być fakt, że już dwóch bohaterów trafiło do szpitala.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Jackass 4 - co wiemy o filmie?

Na oficjalnej stronie internetowej Bama Margery pojawiło się nagranie, z którego wynika, że na planie 'Jackass 4' doszło do wypadku, w wyniku którego Johnny Knoxville i Steve-O trafili do szpitala. Oczywiście nie chodzi o jakiś nieplanowany incydent, bardziej chodzi o planowaną akcję, która trochę wymknęła się spod kontroli. A co robiła szalona ekipa? Johnny i Steve wskakiwali na bieżnię z różnymi instrumentami, nie trzeba chyba dodawać, że bieżnia była nastawiona na najwyższe obroty. 

Kiedy premiera filmu? Data to 5 marca 2021 i jeśli nic się nie zmieni, to znowu zobaczymy świrów w akcji! No chyba, że wszyscy się mocno uszkodzą...