Imagine Dragons - Natural

i

Autor: fot. okładka singla Universal Music Polska

Imagine Dragons od ponad dekady na scenie! Zespół zapowiedział nową płytę?

2021-03-11 15:55

Imagine Dragons to znany na całym świecie poprockowy zespół. Właśnie świętują, ponieważ od ponad dekady są już na scenie i stale raczą nas wiekopomnymi kawałkami, które w większości przypadków trafiają na szczyty notowań prestiżowych list przebojów w wielu państwach. Twórcy takich hitów jak Thundeer i Beliver właśnie zapowiedzieli nową płytę! Jak myślicie czego powinniśmy się spodziewać?

Zespół Imagine Dragons powstał w 2008 roku i natychmiast podbił serca fanek i fanów na całym świecie, a ich pojawienie się w przemyśle muzycznym w tamtym czasie określane było jako całkowicie niespodziewane i bardzo zaskakujące.

Imagine Dragons - kariera

Imagine Dragons dosłownie rozbili bank z możliwymi do zdobycia w branży muzycznej nagrodami. Sukcesów zespołu nie sposób wymienić w jednym akapicie, dlatego też skupmy się na tych najważniejszych. Kawałki grupy Imagine Dragons były najczęściej streamowanymi utworami muzycznymi w aplikacji Spotify w 2018 roku. Artyści pobili również rekord sprzedaży, liczba sprzedanych albumów sięgnęła 20 milionów egzemplarzy! Wymieniając dokonania zespołu nie można przejść obojętnie obok faktu, że renomowany magazyn Billboard uznał grupę Imagine Dragons za najważniejszy rockowy skład minionej dekady!

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Imagine Dragons zapowiadają nową płytę! Oto data premiery

Zespół Imagine Dragons nie przestaje rozgrzewać swoich fanów kolejnymi informacjami na temat premiery nowego krążka. Wiemy już ponad wszelka wątpliwość, że dokładnie 12 marca 2021 roku ukarzą się i trafią zarazem do sieci kawałki Follow You oraz Cutthroat, czy Wy również nie możecie się doczekać?

Na swoim koncie na Twitterze frontmen Imagine Dragons opublikował sentymentalny wpis, w którym możemy przeczytać o jego dumie z tego, że jest nadal integralną częścią poprockowego i znanego na całym świecie zespołu. Post kończy się zagadkowym zdaniem - "Ponad dekada razem i ciągle jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Jestem niezwykle dumny i szczęśliwy, że mogę grać z wami w kapeli. I tak, w tym tygodniu znowu wszystko się zacznie".

Tajemnicze posty Imagine Dragons

Oprócz podziękowań dla fanów na tablicy w profilu zespołu opublikowano również 4 filmiki, które mają być zapowiedzią tego na co mogą liczyć fani Imagine Dragons już 12 marca 2021 roku, czyli w dniu planowanej premiery nowej płyty.

Sonda
Jesteś fanem Imagine Dragons?