Gwiazda 'Stranger Things' jako Księżniczka Leia w 'Gwiezdnych Wojnach'? To możliwe dzięki deepfake

i

Autor: screen: https://youtu.be/pMzA94lBmjU

Gwiazda 'Stranger Things' jako Księżniczka Leia w 'Gwiezdnych Wojnach'? To możliwe dzięki deepfake

2021-01-21 10:30

Technologia deepfake pozwala na ingerowanie w filmy i pokazywanie, jak niektórzy aktorzy mogliby wyglądac w kultowych rolach. Teraz ktoś zaszalał i postanowił pokazać, jakby gwiazda 'Stranger Things' wypadła w roli księżniczki Lei w 'Gwiezdnych Wojnach'.

Technologia deepfake pokazała już kilka razy, że można praktycznie zmienić bieg historii i pokazać, jak dany aktor odnalazłby się w kultowej roli. Tym razem, fani 'Star Wars' i 'Stranger Things', postanowili pokazać, co by było gdyby, serialowa Jedenastka, wcieliła się w postać księżniczki Lei!

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Millie Bobby Brown jako księżniczka Leia? To możliwe dzięki deepfake [WIDEO]

Millie Bobby Brown to gwiazda, która dzięki 'Stranger Things' dała się pokazać szerokiej publiczności. Młoda aktorka dostaje coraz więcej propozycji filmowych i fani postanowili pokazać, co by było gdyby serialowa Nastka, pojawiła się w Gwiezdnych Wojnach jako księżniczka Leia. Efekt jest zadziwiający, bo pokazuje, jak Millie jest podobna do młodej Carrie Fisher. 

Z resztą zobaczcie sami:

Kiedy pojawi się nowy sezon 'Stranger Things'?

Prace na planie serialu nadal trwają i mówi się, że zakończą się w pierwszym kwartale 2021 roku. Czy to oznacza premierę w 2021 roku? Być może, jednak w czasie pandemii, trudno przewidzieć rozwój wydarzeń.

QUIZ. Amerykańskie seriale lat 80. i 90. Pamiętacie te klasyki?

Pytanie 1 z 10
W tym serialu występował na stałe słynny model Fabio. Mowa o...