GTA V w nowej wersji - data premiery. Kiedy zagramy w odświeżoną wersję

i

Autor: screen: https://youtu.be/QkkoHAzjnUs

GTA V w nowej wersji - data premiery. Kiedy zagramy w odświeżoną wersję

2021-05-21 10:44

Seria GTA to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych tytułów gamingowych. Fani mają powody do radości, ponieważ GTA V ma pojawić się w nowej wersji! Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Są gry, które przez lata dorobiły się konkretnych ilości fanów i z pewnością seria GTA należy do grupy tego typu gier. Fani czekali na odświeżoną wersję GTA V i wygląda na to, że już coraz bliżej do tego, aby tytuł trafił na PS5/XSX! Kiedy premiera?

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

GTA V - data premiery na PS5 i Xbox Series X/S

Mimo 8 lat od premiery gry GTA V, tytuł nadal jest bardzo popularny wśród graczy i stąd pomysł na odświeżenie serii, dzięki czemu już 11 listopada 2020, pojawi się nowa wersja, dedykowana właśnie na konsole nowej generacji. GTA Online również będzie miało nowe rzeczy, które z pewnością spodobają się graczom, jednak co dokładnie się tam znajdzie, dowiemy się za jakiś czas, ponieważ twórcy stopniowo odkrywają karty. Jak możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu Rockstar Games:

Rozszerzone i ulepszone edycje GTA V i GTA Online pojawią się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S już 11 listopada 2011 roku. Jako dodatek, wszystkie letnie aktualizacje GTA Online będą zawierały specjalne korzyści dla tych, którzy postanowią kupić ulepszoną wersję. Z okazji 20-lecia GTA III szykujemy również niespodzianki dla wszystkich graczy, a zwłaszcza dla fanów GTA Online.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!