Gene Simmons opowiedział, jakie wrażenie zrobił na nim Angus Young

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0

Gene Simmons opowiedział, jakie wrażenie zrobił na nim Angus Young

2021-05-20 12:22

Gene Simmons potrafił nie raz zaskoczyć dziwną wypowiedzią, którą często wbijał kij w mrowisko. Okazuje się, że są też tacy, których Gene szanuje i jest to między innymi Angus Young.

Gene Simmons to jeden z tych artystów, który wiele razy wbijał kij w mrowisko, mówiąc rzeczy, które czasami obrażały kogoś lub były dosyć kontrowersyjne. Są jednak artyści, których Gene szanuje i należy do tej grupy Angus Young. Jak zareagował na grę artysty muzyk KISS?

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Gene Simmons opowiedział o pierwszym spotkaniu z Angusem Youngiem

W wywiadzie dla radiostacji Triple M Gene wspomniał, że pierwszy raz widział AC/DC na przełomie 1977 i 1978 roku, gdy grupa nie była aż tak znana:

Widziałem, jak grali w bardzo małym klubie w LA. Pamiętam, że stałem pod sceną, bo uwielbiam to, chcę poczuć muzykę. Chcę poczuć uderzenie w klatkę piersiową basu i bębnów. Nie chcę stać daleko. Angus biegał po scenie niczym w transie. Pomyślałem sobie: „Ten facet jest prawdziwy, jest w nim prawdziwy rock’n’roll”. Po koncercie poszedłem za kulisy, gdzie spotkałem Angusa. Kiedy się uśmiechnął, zauważyłem, że nie ma przednich zębów. Pewnie na tym etapie jeszcze nie było go na nie stać. Udaliśmy się do Mel’s Diner, gdzie Angus zamówił frankfurtera. Nigdy nie zapomnę, jak wyjął kiełbasę z bułki i zaczął gryźć bokiem, bo nie miał dwóch przednich zębów.

Jak widać, ktoś potrafi jeszcze zaskoczyć Gene Simmonsa.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]