Foo Fighters opublikowali nietypowy film o ich historii

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=OcTsiFZameQ&feature=emb_title Screen: youtube.com/watch?v=OcTsiFZameQ&feature=emb_title

Foo Fighters opublikowali nietypowy film o ich historii

2020-11-25 10:37

Foo Fighters przygotowują się do premiery nowego krążka, jednak zanim się to stanie, muzycy postanowili przypomnieć różne sytuacje z 25 lat swojej działalności. Opublikowano nietypowy film, w którym Foo Fighters komentują zdjęcia, z różnych okresów ich kariery.

Foo Fighters w 2020 roku świętują 25-lecie działalności i w planie było, aby świętować to wydarzenie w formie specjalnej trasy koncertowej. Jak wiadomo, przez pandemię koronawirusa wyszło tak, że wszystkie koncerty zostały wstrzymane, także grupa zajęła się nowym albumem. Jakby tego było mało, zespół przygotował krótkometrażowy film dokumentalny, który zrealizowany jest w dosyć oryginalnej konwencji.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Foo Fighters opublikowali krótkometrażowy film biograficzny [WIDEO]

W sieci pojawił się film pod tytułem ''Times Like Those'', w którym zespół siedząc w kinie, ogląda pokaz slajdów ze swoimi zdjęciami z różnych czasów i opowiada różne anegdoty. Zobaczcie, jak Foo Fighters wspominają swoją historię:

Przypomnijmy, że album ''Medicine At Midnight” ukaże się 5 lutego 2021 roku, a znajdziemy na nim 9 utworów, poniżej tracklista:

Making A FireShame ShameCloudspotterWaiting On A WarMedicine At MidnightNo Son Of MineHolding PoisonChasing BirdsLove Dies Young