Slash i Linkin Park

i

Autor: Screen z YouTube: LPLive Archive Slash i Linkin Park

Fani zachwyceni fragmentem wspólnego utworu Slasha i Chestera Benningtona

2021-05-24 13:03

Od miesięcy Internet zasypywany jest domysłami dotyczącymi nowego i wyjątkowego wspólnego kawałka Slasha i Chestera Benningtona. teraz do sieci trafiło tajemnicze nagranie, które wydaje być się doskonałą odpowiedzią muzyków na sugestie fanek i fanów, których ciekawość chyba w końcu została zaspokojona. Do sieci trafiło wideo wraz z linią melodyczną autorstwa muzyka z formacji Guns N’ Roses i oraz lidera Linkin Park.

Slash od lat znany jest z tego, że podejmuje się współpracy z wieloma artystami, nawet takimi, którzy reprezentują zupełnie odmienne nurty muzyczne do tych, w których ten jest z pewnością wybitnym specjalistą. Muzyk współpracował z cała plejadą rockowych gwiazd, ale też z Michaelem Jacksonem, a nawet Rihanną.

Nowy utwór od Slasha i Chestera Benningtona

Nowy utwór od Slasha i Chestera Benningtona całkiem do niedawna był tylko utopijna wizją i marzeniem fanów obu artystów. Slash współpracował z liderem Linkin Park przy produkcji kawałka Crazy, ale finalnie numer dokończył we współpracy Lemmym. ta decyzja wymiernie wpłynęła tez na tytuł samego utworu, którego finalnie nazwę zmieniono na Captain Alibi.

Eska Rock szybkie pytania MARIA SADOWSKA

– Stworzyliśmy utwór, ale sprawy związane z Linkin Park nie pozwoliły, by go dokończyć, dlatego zrobiłem to z Lemmym. Gość, który realizował moje dema, wysłał mi to, a ja przesłałem nagranie rodzinie Chestera – mówi w rozmowie z The Pulse Of Radio Slash.

Tajemnicze nagranie wyciekło do sieci!

Tajemnicze nagranie wyciekło do sieci, a wiele wskazuje na to, że jest to fragment kawałka Crazy. Zważywszy na to, że fragment nie został opublikowany na oficjalnym kanale Linkin Park, można tylko przypuszczać, że nagranie to jest po prostu niespodziewanym wyciekiem. Autentyczności nagrania nie sposób podważyć, ponieważ nie da się nie rozpoznać natychmiast charakterystycznego brzmienia Slasha i wokalu Benningtona.

Sonda
Co sądzisz o nowym utworze Slasha i Chestera Benningtona?