Eva Longoria w obsadzie “Zbrodni po sąsiedzku”. Co wiemy o jej roli w 4. sezonie?

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News; Hulu Eva Longoria w obsadzie “Zbrodni po sąsiedzku”. Co wiemy o jej roli w 4. sezonie?

Popularne seriale

Eva Longoria kolejną gwiazdą “Zbrodni po sąsiedzku”. Co wiemy o jej roli w 4. sezonie?

2024-02-23 12:36

Ekipa “Zbrodni po sąsiedzku” znów się powiększyła. Eva Longoria, która ostatnio zrobiła sobie krótką przerwę od aktorstwa i zajęła się reżyserski, debiutem, wystąpi u boku Seleny Gomez, Steve’a Martin, Martina Shorta i Meryl Streep, która potwierdziła swój powrót już jakiś czas temu.

“Zbrodnie po sąsiedzku” – Eva Longoria w obsadzie

Eva Longoria kojarzona jest przede wszystkim ze swoją rolą w “Gotowych na wszystko”, ale w ostatnim czasie robi wszystko, by wyjść z tej szuflady. Niedawno zaliczyła swój reżyserski debiut filmem “Flamin’ Hot”, a przed sobą ma… całą masę projektów. Jednym z nich jest 4. sezon komedio-kryminału, który pokochali widzowie.

Szczegóły jej roli w “Zbrodniach po sąsiedzku” nie zostały niestety ujawnione. Wiemy jedynie, że zagra drugoplanową postać, która będzie kluczowa dla nowego śledztwa i występujących w nim plot twistów.

SPRAWDŹ TEŻ: “Detektyw” powróci z 5. sezonem. Są też złe wieści...

Longoria dołączyła tym samym do Molly Shannon, której angaż potwierdzono jakiś czas temu. Shannon ma wcielić się w rolę potężnej bizneswoman z Los Angeles, która zostanie wciągnięta w sprawę z Nowego Jorku – jakbyście nie wiedzieli, to zanim na nowo zawitamy w Arconii, wybierzemy się na krótką wycieczkę do LA.

W obsadzie 4. sezonu “Zbrodni po sąsiedzku” widnieją też oczywiście Selena Gomez, Steve Martin, Martin Short i Meryl Streep. Tym razem samozwańczy detektywi będą usiłowali rozwiązać zagadkę śmierci Sazz Pataki – dublerki Charlesa z serialu “Brazzos”. Przewidywana data premiery nie jest obecnie znana.

Fani Evy Longorii mogą zacierać ręce – aktorka wystąpi wkrótce w całym szeregu projektów

Trzeba przyznać, że Eva Longoria to naprawdę zapracowana kobieta, a już zwłaszcza obecnie. Latem tego roku zobaczymy ją w serialu Apple TV+ “Land of Women”, którego jest też producentką wykonawczą. To komedio-dramat o mieszkance Nowego Jorku, której mąż wplątuje się w poważne kłopoty natury finansowej, a następnie znika. Kobieta zmuszona jest uciekać przed zbirami domagającymi się pieniędzy, zabiera więc swoją matkę i nastoletnią córkę i we trzy udają się do hiszpańskiego miasteczka, z którego jej rodzicielka przed laty zwiała, przysięgając, że nigdy nie wróci. Bohaterki chcą rozpocząć nowe życie, ale plotki i mroczne sekrety szybko krzyżują ich plany.

Kadr z serialu “Land of Women”. W obsadzie m.in. Eva Longoria

i

Autor: Apple TV+ Kadr z serialu “Land of Women”. W obsadzie m.in. Eva Longoria

Kolejnymi projektami, które powinny zainteresować fanów Evy Longorii są: “Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day”, “The House of the Spirits”, “Paola Santiago and the River of Tears” i “A Class Apart”.  

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?

Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Źródło: Eva Longoria kolejną gwiazdą “Zbrodni po sąsiedzku”. Co wiemy o jej roli w 4. sezonie?