Euforia sezon 2 - TRAILER. Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=RPz_XktsEFE

Euforia sezon 2 - TRAILER. Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu

2021-11-24 11:59

Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Od jakiegoś czasu wiemy, że kolejna odsłona została w 100% zrealizowana i teraz poznaliśmy pełny zwiastun oraz datę premiery 2 sezonu Euforii.

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja. Serial wywołał na całym świecie kontrowersje, głównie przez mocne sceny seksu i nagości. Z drugiej też strony, produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów, którzy podkreślają fakt, że Euforia pokazuje świat nastolatków bez cenzury. W końcu doczekaliśmy się informacji na temat drugiego sezonu. Kiedy będzie można go obejrzeć?

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Euforia - sezon 2: TRAILER i data premiery nowego sezonu. Będzie jeszcze więcej kontrowersji?

Przypomnijmy, że na koniec pierwszego sezonu, Rue powróciła do narkotyków, a dwa specjalne odcinki trochę wyjaśniły jaka jest sytuacja. Były to tylko łączniki między pierwszym, a drugim sezonem serialu. W drugim sezonie nie zabraknie trudnych relacji, niebezpiecznych sytuacji i jak widać, Rue na całego wróci do narkotyków. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu Euforii, który pojawi się na HBO 9 stycznia 2022:

Sonda
Jesteś fanem serialu Euforia?