Edyta Górniak miała inny plan na swoją karierę. Lubi, gdy jest czysto!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Edyta Górniak miała inny plan na swoją karierę. Lubi, gdy jest czysto!

2023-09-18 10:10

Trudno wyobrazić sobie polski show-biznes bez Edyty Górniak. Okazuje się jednak, że gwiazda miała nieco inny plan na swoją karierę. Gdyby to nim się kierowała, obecnie byłaby w zupełnie innym miejscu. Z całą pewnością nie spodziewacie się, gdzie widziała się diwa sceny muzycznej. Będziecie w mocnym szoku!

Edyta Górniak bez dwóch zdań jest jedną z największych ikon polskiego show-biznesu. Gwiazda ma na koncie wiele sukcesów, niesamowitych hitów oraz niezapomnianych występów. To prawdziwa diwa sceny muzycznej! Trudno więc wyobrazić sobie branżę bez jej obecności. Okazuje się jednak, że tak mogło być. Piosenkarka widziała dla siebie nieco inną ścieżkę kariery, kompletnie nie powiązaną ze śpiewaniem. Gdyby tylko poszła w tę stronę, moglibyśmy nigdy nie usłyszeć, jak śpiewa. Będziecie w mocnym szoku, gdy przekonacie się, gdzie chciała pracować Edyta Górniak. Tego z pewnością nikt się nie spodziewa. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak wyrzuciła go z The Voice of Poland przed finałem. Dziś robi zawrotną karierę

MAKIJAŻYSTKA GWIAZD Beata Milczarek o Edycie Górniak: "BARDZO MI POMAGAŁA"

Edyta Górniak - kariera

Edyta Górniak wzięła udział w rozmowie ze Światem Gwiazd, podczas której podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem. Piosenkarka zdradziła, że miała na siebie nieco inny plan. W przeszłości chciała pracować w... sanepidzie. Czuła, że byłaby to praca, w której naprawdę dobrze by się odnalazła. Za powód podaje przede wszystkim swoje niezaprzeczalne zamiłowanie do czystości. Wyznała, iż zawsze zwraca na nią uwagę. Gdy wchodzi do miejsc, w których odkrywa nieprawidłowości, myśli sobie, że gdyby tylko pracowała w sanepidzie, mogłaby się tym zająć. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę niespodziewane. Dobrze, że postawiła na muzykę. W końcu w innym przypadku, nie mielibyśmy tak wspaniałej artystki!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak ostro o Dodzie. „Na pewno mówi co innego niż robi”

Kiedyś w ogóle chciałam pracować w sanepidzie - wyznała Edyta Górniak.

Tego się nie spodziewałam - odpowiedziała zaskoczona dziennikarka.

Naprawdę. Dlatego, że lubię jak jest czysto i zwracam uwagę, jak wchodzę do różnych miejsc, że coś jest nieprawidłowe i myślę sobie wtedy "Jakbym pracowała w sanepidzie, to bym to wyczyściła". Naprawdę. Bardzo lubię, jak jest po prostu czysto - podsumowała ze śmiechem piosenkarka.

Źródło: Edyta Górniak miała inny plan na swoją karierę. Lubi, gdy jest czysto!