Dom z papieru - sezon 5

i

Autor: materiał prasowy Netflix

Dom z papieru sezon 5 - nowi bohaterowie na zdjęciach! Kto pojawi się w finale serialu?

2021-08-19 16:23

Wielkimi krokami zbliża się piąty i zarazem finałowy sezon hitowego serialu Netfliksa, Domu z papieru. Już 3 września 2021 roku na platformie zostanie udostępniona pierwsza część ostatniej odsłony produkcji. Na nowe odcinki z niecierpliwością czekają fani serialu, którzy chcą poznać zakończenie wszystkich wątków. W nadchodzących epizodach nie zabraknie nowych postaci, które z pewnością odegrają w finale ogromną rolę.

Dom z papieru sezon 5 - nowi bohaterowie. Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem w serialu! Agata też zostanie matką?

Dom z papieru sezon 5 - nowi bohaterowie

  • Rafael: Według Berlina (Pedro Alonso), syn to „głowica nuklearna, która zniszczy wszystko”, jak powiedział do Rio (Miguel Herrán) w drugim odcinku pierwszej części serii. Wiele lat później publiczność poznaje syna Berlina, Rafaela, granego przez Patricka Criado (Riot Police). Rafael ma 31 lat, studiował inżynierię komputerową na MIT w Massachusetts i jest całkowicie pewien jednego: nie chce być taki jak jego ojciec.
Rafael

i

Autor: Tamara Arranz / materiał prasowy
  • René: "Nazywam się Tokio. Ale kiedy ta historia się zaczęła, nie takie było moje imię. To byłam ja... a to, miłość mojego życia. Ostatnim razem, kiedy go widziałam, zostawiłam go w kałuży krwi z otwartymi oczami”. W pierwszej części Domu z papieru spotykamy Tokio (Úrsula Corbero) zaszytą w kamperze, uciekającą przed policją i cierpiącą z powodu nieopisanej straty – miłości swojego życia. Poznajcie René (Miguel Ángel Silvestre, Sky Rojo, Sense8), mężczyznę, z którym Silene Oliveira przeprowadzała napady, z którym podróżowała, cieszyła się życiem i mężczyznę, którego kochała, zanim odkryła, że ​​czasami rzeczy w jej idealnym, małym świecie mogą pójść bardzo źle.
Rene

i

Autor: Tamara Arranz / materiał prasowy
  • Sagasta: Kolejną nową postacią, która pojawi się w tym sezonie, jest Sagasta (José Manuel Seda, Perdóname, Señor), Dowódca Sił Specjalnych Hiszpańskiej Armii. Jest zaprawiony w niezliczonych międzynarodowych misjach przeciwko najgorszym przedstawicielom ludzkiego gatunku, co czyni go dokładnie takim samym jak ludzie, których zabił. Jest urodzonym przywódcą, za którym jego ludzie podążą do samego końca, jeśli ich o to poprosi, ponieważ jest taki jak oni. Kiedy zakłada mundur, staje się człowiekiem o analitycznym umyśle, zimnym i bezwzględnym, zdolnym wyjść poza wszelkie konwencje etyczne czy moralne, jeśli wymaga tego misja.
Dom z papieru

i

Autor: materiał prasowy
Źródło: Dom z papieru sezon 5 - nowi bohaterowie na zdjęciach! Kto pojawi się w finale serialu?