Sex Education

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

CIEKAWOSTKI

Dom Otisa z "Sex Education" na sprzedaż! Jaka cena i gdzie się znajduje?

2023-10-04 13:56

Dom z "Sex Education" wystawiony na sprzedaż! Właśnie w nim mieszkał główny bohater Otis Milburn. To prawdziwa gratka dla fanów serialu Netfliksa, bo przecież w tym miejscu rozgrywało się wiele ważnych scen. Co ciekawe, teraz każdy może stać się posiadaczem słynnej nieruchomości. No, prawie każdy. Wcześniej trzeba jednak przygotować kilka funtów. Może nawet więcej niż kilka. Sprawdźcie szczegóły!

Czwarty sezon Sex Education, dostępny na Netflix od 21 września, to już ostatnia podróż z Otisem, Erickiem, Maeve i resztą ferajny. Serial zebrał pokaźne grono odbiorców i cieszy się niezwykłym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Polacy również pokochali przygody głównych bohaterów i do tej pory z chęcią wracają do Moordale. Szkoła z pierwszych trzech sezonów była ważnym elementem dla całej historii, chociaż równie ważnym miejscem jest też dom Milburnów. To właśnie tam Otis przeżywał swoje pierwsze randki! Teraz dokładnie to samo miejsce może stać się czyjąś własnością, bo jest dostępne do kupienia.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Dom Milburnów wystawiony na sprzedaż

Dom Otisa i Jean znajduje się w Symonds Yat w hrabstwie Herefordshire w Wielkiej Brytanii. Wynajęta nieruchomość uchodziła wcześniej za domek rybacki, a później była wynajmowana wczasowiczom. Obiekt stał się lokalną atrakcją głównie dzięki serialowi Netfliksa. Sama posiadłość została zainspirowana norweskim stylem, a wybudowana w XVIII wieku. Osoby, które miały okazje w niej gościć, szczególnie chwalą sobie widok na rzekę Wye. Dodajmy, że całość ma aż 5 sypialni oraz tarasy balkonowe. No ale dobra, pewnie już jesteście ciekawi, ile trzeba zapłacić, żeby zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu. Dom z "Sex Education" został wystawiony na sprzedaż za 1,5 mln funtów, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje ponad 8 mln złotych. Chętnych na pewno nie zabraknie, patrząc na atrakcyjność tego charakterystycznego i przytulnego mieszkanka.

Fakt, że ta nieruchomość jest tak dobrze znana, tylko zwiększa atrakcyjność niezwykle rzadkiej okazji posiadania spektakularnego, historycznego domu. Z pewnością chętnych na dom serialowego Otisa i Jean nie będzie brakować" - powiedział James Toogood z agencji nieruchomości Knight Frank Bristol

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się wnętrze wspomnianego domku oraz pozostałe miejscówki z serialu.

Źródło: Dom Otisa z "Sex Education" na sprzedaż! Jaka cena i gdzie się znajduje?