Damiano David

i

Autor: EBU / ANDRES PUTTING

Damiano David z Maneskin zaśpiewał Midnight Sky Miley Cyrus. Artystka zachwycona

2021-06-08 12:50

Damiano David stał się wielką gwiazdą po tym jak zespół Maneskin wygrał Eurowizję 2021. Jakiś czas temu powiedział, że chciałby nagrać piosenkę z Miley Cyrus. Teraz na Instagramie zaśpiewał fragment piosenki Midnight Sky i Miley Cyrus zareagowała na to nagranie. Była zachwycona. Czy ich duet byłby sukcesem?

Maneskin to jedno z największych objawień muzycznych tego roku. Niespodziewanie z dnia na dzień podbili notowania w całej Europie z piosenkami Zitti e buoni i I Wanna Be Your Slave. Ich ostatnia płyta znalazła się na liście czterech najczęściej słuchanych płyt na Spotify w ostatnim tygodniu. Jakiś czas temu Damiano David, wokalista zespołu, wspomniał że chciałby nagrać piosenkę razem z amerykańską gwiazdą Miley Cyrus. Po tym piosenkarka zaobserwowała zespół na Instagramie. Teraz Damiano zamieścił fragment coveru piosenki Midnight Sky. Internauci są zachwyceni jego wersją. Na nagranie odpowiedziała sama Miley Cyrus, która udostępniła wykon na swoim profilu. - Moi najlepsi przyjaciele @maneskin - napisała. A wam podoba się Midnight Sky w wykonaniu Damiano?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Miley Cyrus - Midnight Sky

Midnight Sky to piosenka Miley Cyrus, która wydana została w wakacje 2020 roku. Utwór był pierwszym singlem promującym jej ostatnią płytę Plastic Hearts. Midnight Sky poradziło sobie bardzo dobrze na platformach streamingowych oraz w stacjach radiowych. Piosenka utrzymana jest w klimacie lat 80.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Damiano David z Maneskin zaśpiewał Midnight Sky Miley Cyrus. Artystka zachwycona