Czy Angus Young wyobraża sobie życie bez AC/DC?

i

Autor: screen: https://youtu.be/54LEywabkl4

Czy Angus Young wyobraża sobie życie bez AC/DC?

2020-12-16 9:44

Myśląc o zespole AC/DC, każdy przed oczami ma postać Angusa Younga, który jest pewnego rodzaju symbolem grupy. Czy gitarzysta potrafiłby grać w innym zespole? Czy jest możliwość grania Angusa z kimś innym?

Zespół AC/DC jest symbolem muzyki rockowej i z pewnością większość osób kojarzy grupę z Angusem Youngiem, który stał się twarzą grupy. Wiele osób zastanawia się, czy byłaby możliwość, aby Angus Young kiedykolwiek zagrał z innym zespołem niż macierzysty? Na to zagadnienie odpowiedział sam Angus.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Angus Young o graniu z kimś innym niż AC/DC: Ciężko mi sobie wyobrazić, że mógłbym robić coś innego

W wywiadzie dla magazynu 'Guitar World', Angus Young wypowiedział się na temat tego, czy byłby w stanie grać z kimś innym niż AC/DC? Gitarzysta powiedział wprost:

Cóż, gram w AC/DC przez większość mojego życia, od lat nastoletnich. Jeśli chodzi o tworzenie muzyki, ciężko mi sobie wyobrazić, że mógłbym robić coś innego. Od zawsze powtarzam, że jeśli robię coś związanego z muzyką, mogę to robić jedynie w stylu AC/DC. Nawet, gdyby zespół nie istniał, w innym projekcie prawdopodobnie wszystko brzmiałoby dokładnie tak jak AC/DC.

Przypomnijmy, że nowy album AC/DC, którego tytuł 'Power Up', okazał się hitem sprzedażowym w 18 krajach. Zespół ma także w planach trasę koncertową, która miałaby się odbyć, gdy pandemia koronawirusa zostanie opanowana.