Co tam w środku gra? Motörhead - Ace of spades (40th Anniversary Edition) (UNBOXING)

2020-10-26 16:14
Ilustracja do artykułu
Autor: foto: Eska ROCK

‘ACE OF SPADES’ ŚWIĘTUJE PONOWNE NARODZINY KOLEKCJONERSKI BOX-SET W WERSJI DELUXE I SPECJALNE EDYCJE NA 40. LECIE WYDANIA “ACE OF SPADES. Z TEJ OKAZJI, POKAZUJEMY WAM, JAK WYDANA JEST JEDNA Z OPCJI.

W czasach swojego wydania, w 1980 roku, album ‘Ace Of Spades’ zmienił zasady gry hard rocka i był prawdziwym trzęsieniem ziemi tego gatunku. Skupiał w sobie wszystkie najlepsze cechy hard rocka, heavy metalu i punka. Był jak pędzący pocisk, przekroczył wszystkie ówczesne granice. Nic nie było mocniejsze, szybsze i głośniejsze od ‘Ace Of Spades’. W 40 urodziny albumu, zespół pokusił się o specjalną reedycję, która została wzbogacona o specjalne dodatki. W cyklu 'Co tam w środku gra?', pokażemy wam, jak wydana jest jedna z opcji reedycji.

CO TAM W ŚRODKU GRA? HAPPYSAD - LIVE POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019 (UNBOXING)Co tam w środku gra? Motörhead - Ace of spades (40th Anniversary Edition) (UNBOXING)

‘Ace Of Spades’ świętuje 40. rocznicę ukazania się na rynku i z tej okazji ten przełomowy album dostępny będzie w nowych wersjach deluxe. Grube i sztywne okładki, dłuższe książeczki w wersjach: podwójne CD i potrójny winyl. Do płyt dołączony zostanie niepublikowany do tej pory koncert z trasy ‘Ace Up Your Sleeve’, a także dłuższa historia powstawania albumu oraz wiele nie publikowanych zdjęć.

Tyle wynika z oficjalnego opisu, a jak prezentuje się reedycja w wersji 2CD? Zobaczcie sami:

KIRK HAMMETT PORÓWNAŁ S&M I S&M2. KTÓRE WYDAWNICTWO WYPADŁO LEPIEJ?