Black Veil Brides

i

Autor: Black Veil Brides / screen z YouTube: Black Veil Brides Black Veil Brides

Black Veil Brides zaskoczyli fanów! Zespół promuje nowy album

2021-06-07 10:43

Wiele wskazywało na to, że muzycy z Black Veil Brides będą już świętowali wydanie nowej płyty, ale niestety los okazał się przekorny i zmusił artystów do odsunięcia premiery w czasie. W związku z tym, w ramach rekompensaty dla fanów, do sieci trafił najnowszy singiel grupy, który jest doskonałą niespodzianką i zwiastunem zbliżającego się wielkimi krokami wydania.

Pierwotnie płyta The Phantom Tomorrow miała być dostępna już 4 czerwca 2021 roku, ale niestety w wyniku szeroko pojętych problemów z produkcją, krążek trafi na sklepowe półki dopiero jesienią.

Płyta The Phantom Tomorrow opóźniona

Płyta The Phantom Tomorrow jest opóźniona, a wszystko ze względu na opóźnienia w produkcji szóstego z rzędu wydania w karierze zespołu Black Veil Brides. - Jak wiecie, pandemia dotknęła gospodarkę na każdym poziomie. Branża muzyczna przyjęła szczególnie mocny cios również w tym sensie, że są ogromne opóźnienia w produkcji takich rzeczy, jak płyty winylowe, płyty CD, także w produkcji wielu innych rzeczy, które wiążą się w wydawaniem muzyki - czytamy w oficjalnym komunikacie formacji.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ muzycy ze stanu Ohio zadeklarowali, że w ramach wydłużonego czasu oczekiwania na najnowszą płytę, wrzucą do sieci swój najnowszy singiel. Tak też zrobili!

Nowy singiel Black Veil Brides

Nowy singiel Black Veil Brides trafił do sieci krótko po tym jak muzycy przeprosili swoich fanów za wydłużony czas oczekiwania na ich nowy krążek. - W naszej historii bierzemy taką mityczną postać i ludzi dających jej moc, którzy ostatecznie odwracają się od niej, bo nikt nie jest w stanie spełnić oczekiwań, jakie mamy wobec swoich idoli. Jest to więc alternatywna wersja naszej własnej rzeczywistości, gdzie obsesja na punkcie bohaterów, wizerunku kogoś, kto ma takie aspiracje, w jakimś stopniu jest poza kontrolą i staje się częścią naszego funkcjonowania – wyjaśnia Biersack, członek zespołu Black Veil Brides. W tym miejscu przypomnijmy, że formacja miała wystąpić w Polsce w 2021 roku, ale w wyniku obowiązujących restrykcji i obostrzeń związanych z koronawirusem, zespół pojawi się w kraju nad Wisła dopiero w 2022 roku. Muzycy wystąpią w Warszawie 7 czerwca 2022 oku, a dzień później, bo 8 czerwca 2022 roku zagrają koncert we Wrocławiu.

Sonda
Czy zgadzaasz się z oświadczeniem zespołu Kult?