Basista Megadeth zniknął z social mediów z powodu skandalu. Co się stało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/TauewFCbXDo

Basista Megadeth zniknął z social mediów z powodu skandalu. Co się stało?

2021-05-21 10:20

Od jakiegoś czasu, w sieci krążyły pogłoski, że David Ellefson dopuścił się napastowania kobiety, która okazała się później niepełnoletnia. Basista Megadeth postanowił odnieść się do tych doniesień, by wszystko było jasne. Gdy wydawało się, że wszystko zostało wyjaśnione, David zniknął z social mediów. O co chodzi?

Od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski, że basista Megadeth, David Ellefson dopuścił się napastowania młodej kobiety, która jak się okazało, była niepełnoletnia. Spekulacje przybierały na sile, aż sam David postanowił odnieść się do całej sytuacji i wszystko wyjaśnić. Nagrania mają erotyczny charakter i mocno wpływają na wizerunek muzyka, który postanowił usunąć się w cień.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

David Ellefson zniknął z sieci! Co się stało z basistą Megadeth?

Przypomnijmy, przed usunięciem w cień, David napisał specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Jak możecie wiedzieć, wyciekły pewne prywatne konwersacje. Zostały one upublicznione w złej wierze przez osobę trzecią, która nie powinna znaleźć się w ich posiadaniu. Choć wprawiają mnie one w zażenowanie, chcę powiedzieć o tym wprost i tak szczerze jak to jest możliwe: Nie jestem z tego dumny, ale są to prywatne rozmowy dorosłych ludzi, które zostały wyjęte z kontekstu i tak zmanipulowane, żeby jak najbardziej zaszkodzić mojej reputacji, karierze i rodzinie.

Instagramowe konto Davida zostało przestawione na prywatne, a jego profil na Twitterze zniknął. Można się domyślać, że pojawiały się negatywne komentarze, których artysta nie wytrzymał i postanowił chwilowo się usunąć z przestrzeni publicznej.

Megadeth pracuje obecnie nad nową płyta, która prawdopodobnie pojawi się na przestrzeni najbliższych miesięcy. Grupa wydała też specjalne oświadczenie na temat sytuacja basisty:

Mamy świadomość ostatnich oświadczeń dotyczących Davida Ellefsona i uważnie obserwujemy rozwój wypadków. W sprawach twórczych i biznesowych jesteśmy sobie bliscy, jednak pewne sprawy natury prywatnej David zachowuje dla siebie. Ważne jest, żeby wszystkie głosy zostały wysłuchane do końca i z szacunkiem. Mamy nadzieję, że prawda wyjdzie na światło dzienne.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny