Mandalorian

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g screen: youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g

Bądż jak bohater 'The Mandalorian' - można kupić specjalne adidasy, inspirowane serialem Star Wars

2020-11-05 10:05

Serial ''The Mandalorian'' stał się prawdziwym hitem, który podbija platformę Disney+ oraz serca fanów Star Wars. Historia wychodzi poza ekran, ponieważ można zaopatrzyć się w ciuchy inspirowane serialem. Teraz do sprzedaży trafiły specjalne adidasy, inspirowane serialem.

Serial ''The Mandalorian'' okazał się hitem platformy Disney+ i ogólnie całej marki Star Wars. Drugi sezon serialu budzi wiele emocji i wygląda na to, że poziom pierwszej odśłony zostanie utrzymany. Oczywiście razem ze startem nowego sezonu, ruszyła machina promocyjna i pojawiła się masa gadżetów. Jedną z nowych rzeczy są specjalne adidasy inspirowane serialem, a w zasadzie samym Mandalorianinem.

Bądź jak Mandalorianin - do sprzedaży trafiły specjalne adidasy, inspirowane serialem

Nie wiadomo czy dzięki tym butom dostaje się jakieś super moce, jednak dla fanów będą one niezbędne w szafach. Firma Adidas udostępniła do sprzedaży specjalne modele butów, które inspirowane są Baby Yodą i samym Mandalorianinem. Prawdziwa gratka dla fanów, a ile taka przyjemność może kosztować? Zasadniczo nie tak dużo, bo od 269 zł, a wszystko dostępne jest na oficjalnej stronie Adidasa. Zobaczcie jak wyglądają specjalne buty:

Nie wiemy czy tak nakazuje obyczaj, ale będąc fanem nowego serialu Star Wars, warto pomyśleć nad takim obuwiem. Pamiętajcie też, że serial można oglądać legalnie w Polsce, jednak trzeba użyć do tego połączenia VPN. Kiedy Disney+ pojawi się w naszym kraju? Tego nie wiadomo.