Axl Rose pojawi się w nowy odcinku Scooby-Doo! Scena dostępna jest w sieci [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/txjDVfLGTxE

Axl Rose pojawi się w nowy odcinku Scooby-Doo! Scena dostępna jest w sieci [WIDEO]

2021-02-25 9:58

Axl Rose nie raz podkreślał, że lubi kreskówki, przez co nawet spóźniał się na swoje własne koncerty. Teraz frontman Guns N' Roses sam pojawił się w kreskówce i to w kultowym Scooby-Doo! Scenę z wokalistą można już zobaczyć w sieci.

Axl Rose w pewnym momencie swojej kariery zasłynął tym, że na własne koncerty potrafi spóźnić się nawet trzy godziny! Jak po latach się okazało, wokalista oglądał kreskówkę o wojowniczych żółwiach ninja, przez co nie wyrabiał się na swoje występy. Jak widać, pasja do animacji utrzymała się przez lata i teraz sam Axl pojawił się w kreskówce! Wokalista Guns N' Roses zaliczy cameo w kultowej bajce 'Scooby-Doo'!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Axl Rose w Scooby-Doo! Scena z wokalistą Guns N' Roses, jest już do obejrzenia w sieci

25 lutego ma zostać wyemitowany nowy odcinek serialu 'Scooby-Doo And Guess Who?', w którym gościem specjalnym będzie sam Axl Rose! Cały odcinek będzie obracał się w temacie słynnej trasy 66, a na pustyni bohaterowie mają spotkać samego Axla! Co ciekawe, wokalista podłożył głos do swojej rysunkowej wersji! Zobaczcie sami:

Jak widać, Axl spełnił swoje małe marzenie i na szczęście znalazł czas, bo obecnie Guns N' Roses pracują nad nowym albumem. Czy płyta ukaże się w tym roku? Tego nie wiadomo.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?