Akustycznie z HOOKiem - grupa prezentuje nową kompozycję

2021-05-07 20:33 Dominik Pajewski
Akustycznie z HOOKiem - grupa prezentuje nową kompozycję
Autor: Materiały prasowe

Grupa HOOK zaczęła publikowad informacje dotyczące nowego, koncertowego wydawnictwa. "Granie Na Polanie" to mini koncert zorganizowany bez udziału publiczności, na którym muzycy zaprezentowali akustyczne wersje piosenek ze swoich poprzednich płyt- "Buntu" oraz "Próchna".

Jako przedsmak nagrania live 07.05 na oficjalnym kanale YT zespołu pojawiło się premierowo nagranie z wykonanego na koncercie utworu 'Racja'. Dla celów promocyjnych kapela udostępniła przedpremierowo wyżej wspomniany fragment koncertu, który można zobaczyć poniżej:

HOOK to czteroosobowa kapela ze świętokrzyskiego prężnie funkcjonująca na rynku muzycznym już przeszło 6 lat. Chod nazwa zespołu może kojarzyć się ze słowem „huk”, faktycznego znaczenia należy upatrywać w brzmiącym tożsamo angielskim terminie określającym chwytliwy fragment piosenki. Już poprzez samą nazwę zespół chce zatem przekazać słuchaczom, że wychodzi im naprzeciw z twórczością niepokorną, nieugłaskaną, a przy tym lekkostrawną, przystępną dla ucha. Ciekawostką jest to, że EP-ka „Granie Na Polanie” ma ukazad się… na kasetach magnetofonowych! Ci, którzy dawno wyrzucili swoje walkmany, nie muszą się martwić - album będzie dostępny również na serwisach streamingowych. Informacje związane z premierą pełnowymiarowego koncertu akustycznego pojawią się na social mediach zespołu

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons