Akustycznie z HOOKiem - grupa prezentuje nową kompozycję

i

Autor: Materiały prasowe

Akustycznie z HOOKiem - grupa prezentuje nową kompozycję

2021-05-07 20:33

Grupa HOOK zaczęła publikowad informacje dotyczące nowego, koncertowego wydawnictwa. "Granie Na Polanie" to mini koncert zorganizowany bez udziału publiczności, na którym muzycy zaprezentowali akustyczne wersje piosenek ze swoich poprzednich płyt- "Buntu" oraz "Próchna".

Jako przedsmak nagrania live 07.05 na oficjalnym kanale YT zespołu pojawiło się premierowo nagranie z wykonanego na koncercie utworu 'Racja'. Dla celów promocyjnych kapela udostępniła przedpremierowo wyżej wspomniany fragment koncertu, który można zobaczyć poniżej:

HOOK to czteroosobowa kapela ze świętokrzyskiego prężnie funkcjonująca na rynku muzycznym już przeszło 6 lat. Chod nazwa zespołu może kojarzyć się ze słowem „huk”, faktycznego znaczenia należy upatrywać w brzmiącym tożsamo angielskim terminie określającym chwytliwy fragment piosenki. Już poprzez samą nazwę zespół chce zatem przekazać słuchaczom, że wychodzi im naprzeciw z twórczością niepokorną, nieugłaskaną, a przy tym lekkostrawną, przystępną dla ucha. Ciekawostką jest to, że EP-ka „Granie Na Polanie” ma ukazad się… na kasetach magnetofonowych! Ci, którzy dawno wyrzucili swoje walkmany, nie muszą się martwić - album będzie dostępny również na serwisach streamingowych. Informacje związane z premierą pełnowymiarowego koncertu akustycznego pojawią się na social mediach zespołu

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons