Zespół T.Love wybrał czwarty singiel z albumu “Hau! Hau!” - o jaki numer chodzi?

i

Autor: Materiały prasowe

Zespół T.Love wybrał czwarty singiel z albumu “Hau! Hau!” - o jaki numer chodzi?

2022-06-10 12:51

Grupa T. Love wybrała czwarty już singiel, pochodzący ze świetnego albumu „Hau! Hau!”. Zespół ponownie postawił na efekt wyjątkowej współpracy, w którym zetknęły się dwa muzyczne światy.

Zespół T.Love po 6 latach zawieszenia reaktywował się w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja).

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Wielki powrót T.Love - świetnie przyjęty album “Hau! Hau!”

22 kwietnia T.Love wrócili z nowym albumem Hau! Hau!, który jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka, ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem, w otwierającym album utworem Ja Ciebie kocham! Brzmi znajomo, prawda? Fani bandu od razu załapią. Bo Muniek & T.LOVE się nie zmieniają, jedynie poddają muzycznemu, nieco nowocześniejszemu podrasowaniu, co wychodzi im tylko podwójnie na dobre – wierni fani mają co lubią, nowi coś znanego we współczesnym wydaniu.

Czwarty singiel z albumu “Hau! Hau!”

Czwartym singlem z albumu ponownie został efekt współpracy, w którym zetknęły się dwa muzyczne światy. Tym razem Panowie postawili na numer Tutto Bene, w którym gościnnie pojawił się Sokół.

Tutto Bene ma hip hopowy beat i pętlę rytmiczną. Kiedy Janek Benedek pokazał mi szkic piosenki, pomyślałem, że powinniśmy tu zaprosić rapera.  Zadzwoniłem do Sokola, bo się znamy 10 lat i bardzo lubimy i szanujemy. Wojtek napisał świetny tekst do swojej części i wyszło zajebiście. To jeden z moich ulubionych numerów z „Hau! Hau!”. - MuniekTutto Bene ma hip hopowy beat i pętlę rytmiczną. Kiedy Janek Benedek pokazał mi szkic piosenki, pomyślałem, że powinniśmy tu zaprosić rapera.  Zadzwoniłem do Sokola, bo się znamy 10 lat i bardzo lubimy i szanujemy. Wojtek napisał świetny tekst do swojej części i wyszło zajebiście. To jeden z moich ulubionych numerów z „Hau! Hau!”. - Muniek