Zespół Konstelacje przedstawia nowy singiel!

i

Autor: Materiały prasowe Zespół Konstelacje przedstawia nowy singiel!

Zespół Konstelacje przedstawia nowy singiel!

2024-01-22 12:00

Debiutancki album warszawskich Konstelacji ukazał się 22 września 2022 roku, a już pod konie tego samego roku, zespół wszedł do studia by zarejestrować kolejne single. Piosenki zapowiadają drugi album, który zatytułowano "Zenit": "To nowy rozdział. Otworzyliśmy go bardzo melodyjnie, energetycznie, zatrzymując klimat lat 90’, ale z dużą dawką świeżości”.

Singiel "Freya" to kolejna odsłona nowej płyty zespołu. To, co przykuwa uwagę od pierwszego przesłuchania, to przede wszystkim przestrzenie, lejące się wokale i elektronika, która dodaje tajemniczości.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Ten utwór to powrót do naszych korzeni. Wróciliśmy do monumentalnego, melodyjnego, ciężkiego i melancholijnego klimatu. Kompozycja jest dość prosta, ale jednocześnie zawiera wiele elementów, które słuchacz odkrywa z każdym kolejnym przesłuchaniem. Brakuje nam w polskim rocku muzyki, która zahacza klimatem o takie zespoły jak Deftones, Thrice czy I Am Giant. Sami słuchamy takich rzeczy i naszym celem jest robić muzykę zgodnie z własnymi upodobaniami - mówi sam zespół.