Transgresja z klipem do singla „Zgubiony w tłumie”!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel zespołu Transgresja

Transgresja z klipem do singla „Zgubiony w tłumie”!

2023-05-29 12:10

Transgresja udostępniła teledysk do utworu „Zgubiony w tłumie”, czwartego singla z wydanej w 2022 roku płyty „Goliat”, która została bardzo entuzjastycznie przyjęta zarówno przez recenzentów, jak i słuchaczy. Utwór mówi o zmaganiach ze światem, w którym nasze relacje, z dnia na dzień, stają się coraz bardziej powierzchowne.

Paweł „Gwadky” Gładysz tłumaczy:

Każdego dnia zderzamy się z rzeczywistością, w której pomimo fizycznej obecności innych ludzi, czujemy się wyobcowani i samotni. Coraz częściej chowamy się za fasadą pozorów. Chcemy przekazać, że warto próbować przeciwstawiać się tym tendencjom, odnaleźć siebie i bliskich w tytułowym "tłumie".

Nocny Kochanek w Esce Rock o najnowszym singlu. Nago na hulajnodze?

Teledysk do singla

Do stworzenia teledysku muzycy po raz kolejny zaprosili Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego z Przedmarańczy, który odpowiedzialny jest za wiele wcześniejszych klipów zespołu – m.in. „Pragnę więcej” i „Goliat”.

Współpraca z Kopruchem to każdorazowo niesamowite doświadczenie, bo jak nikt, potrafi w obrazie uchwycić istotę tego, co staramy się przekazać muzyką i tekstem. W kontraście do niektórych poprzednich produkcji, tym razem udział wzięło mnóstwo aktorów, zarówno członków naszej <Watahy> jak i profesjonalnych tancerzy z teatru Soma. Wszystkim jesteśmy arcy-wdzięczni za zaangażowanie, a efekt przerósł nasze oczekiwania - Marcin „Bulion” Bula.

Transgresja na trasie!

Transgresja jest w trakcie przygotowań do plenerowych koncertów. Najbliższe okazje, żeby zobaczyć zespół na żywo to:

  • 17.06 – Siedlce 11.08 – Ciosaniec
  • 23.06 – Chorzów 12.08 – Dachowa
  • 24.06 – Łęczyca 18.08 – Świętouść
  • 30.06 – Dąbrówno 02.09 – Dąbrowa Górnicza
  • 07.07 – Olsztyn 29.09 – Katowice

Muzycy walczą również o szansę zagrania na Dużej Scenie tegorocznego Pol'and'Rock Festwial. Przywilej ten przysługuje laureatom plebiscytu Złotego Bączka. Ostatni etap plebiscytu trwa do 19 czerwca. Głos na Transgresję można oddać pod linkiem https://polandrockfestival.pl/o-festiwalu/zloty-baczek-2023 (zakładka „Mała Scena”).