Till Lindemann wystąpił na Placu Czerwonym w Moskwie. Wokaliście towarzyszyły orkiestry wojskowe

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=AoXe1-wXNts

Till Lindemann wystąpił na Placu Czerwonym w Moskwie. Wokaliście towarzyszyły orkiestry wojskowe

2021-09-07 9:48

Till Lindemann ostatnio dużo czasu spędza w Rosji, gdzie tworzy nową muzykę, inspirując się tamtejszym regionem. Ostatnio głośno było o zatrzymaniu wokalisty w Moskwie, jednak sprawa szybko się wyjaśniła i wszystko wróciło do normy. Teraz możemy zobaczyć specjalny występ Tilla na Placu Czerwonym w Moskwie.

Till Lindemann ostatnio sporo czasu spędza w Rosji, gdzie realizuje nowe nagrania i klipy, co często budzi sporo kontrowersji. Nie tak dawno głośno było o bezprawnym wykorzystaniu wizerunku Państwowego Muzeum Ermitażu oraz o zatrzymaniu Tilla przez policję w Moskwie. Widać, że wszystko rozeszło się po kościach, bo Till wystąpił niedawno na Placu Czerwonym w Moskwie! W sieci pojawiło się nagranie z tego wyjątkowego występu.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann na Placu Czerwonym. Jest nagranie z występu

Wokaliście Rammstein towarzyszyły trzy orkiestry wojskowe, a wykonany został utwór 'Lyubimyy gorod', który wcześniej doczekał się już teledysku. Zobaczcie, jak wypadł Till w trochę innej roli:

Nie ujawniono jeszcze szczegółów nowej płyty lidera Rammstein, jednak można się spodziewać, że to nie koniec niespodzianek ze strony Tilla.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć