The Vamps na jedynym koncercie w Polsce z okazji 10-lecia! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe The Vamps zagrają w Polsce! Szczegóły

The Vamps na jedynym koncercie w Polsce z okazji 10-lecia! DATA, MIEJSCE, BILETY

2023-03-14 15:57

To już dekada odkąd The Vamps podbijają młode serca na całym świecie. Z tej okazji Brytyjczycy ruszają w trasę, na której nie zabraknie przystanku w naszym kraju. Polska publiczność usłyszy największe przeboje zespołu już 27 marca w warszawskiej Progresji.

The Vamps, w którego skład wchodzą Brad Simpson, Connor Ball, Tristan Evans i James McVey przed wybuchem pandemii nie mieli raczej czasu na nudę. Od momentu ukazania się w 2014 roku ich pokrytego platyną albumu “Meet The Vamps” zespół nie próżnował, o czym świadczy bogata jak na tak krótki okres czasu dyskografia (łącznie 5 albumów) oraz setki koncertów na całym świecie (w tym m.in. trasa z McFly i wspólne koncerty z Seleną Gomez w Londynie). Przez 10 lat funkcjonowania grupa zebrała szerokie grono oddanych fanów, z którymi stara się utrzymywać jak największy kontakt poprzez dużą aktywność na social mediach. Poprzednie koncerty Brytyjczyków w Polsce cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc zalecamy nie zwlekać z kupnem biletu i świętować jubileusz The Vamps razem z nami!

The Vamps - koncert w Progresji

To już dekada odkąd The Vamps podbijają młode serca na całym świecie. Z tej okazji Brytyjczycy ruszają w trasę, na której nie zabraknie przystanku w naszym kraju. Polska publiczność usłyszy największe przeboje zespołu już 27 marca 2023 w warszawskiej Progresji. 

Bilety na koncert można kupić na stronie winiarybookings.pl

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!