Testament

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Wiadomości

Testament nagrywa nowy album. "To się dzieje"

Wygląda na to, że w końcu doczekamy się nowego studyjnego albumu od formacji Testament. Muzycy intensywnie pracują w studiu nad następcą "Titans of Creation".

Testament nagrywa nowy album. Dobre wiadomości dla fanów

Dobre wieści dla wszystkich fanów amerykańskiej formacji Testament. Muzycy potwierdzili, że pracują obecnie nad nowym studyjnym albumem. 

28 kwietnia perkusista Chris Dovas wrzucił w media społecznościowe zdjęcie swojego zestawu perkusyjnego w studiu nagraniowym z dopiskiem: "To się dzieje". 

Slayer wraca! Thrash metalowa legenda ogłosiła występy na festiwalach!

Dzień później wokalista Chuck Billy udostępnił wspomniany post i zamieścił następującą wiadomość: "Trwa nagrywanie nowego albumu. Chris daje radę. Strzeżcie się dzieciaki". 

Billy kilka miesięcy temu, w wywiadzie dla stacji radiowej 97 Underground, mówił: – Pracujemy nad nową płytą. Właśnie ją piszemy. I musimy to zrobić i nagrać przed wyjazdem w lipcu [wtedy zacznie się europejska trasa zespołu - przyp. red.]. To jest nasz cel, więc teraz ciężko pracujemy. 

Na ten moment dyskografię zespołu Testament zamyka album "Titans of Creation", który ukazał się na rynku w 2020 roku. 

Testament ponownie w Polsce

W ubiegłym roku muzycy zagrali w naszym kraju w ramach Mystic Festivalu, w tym również odwiedzą Polskę. Wystąpią 11 grudnia 2024 w katowickim Spodku wraz z Anthraxem oraz Kreatorem. Bilety cały czas są dostępne w sprzedaży. Organizatorem koncertu jest Knock Out Productions. 

10 najlepszych utworów z metalem w tytule: