Tego znana gitarzystka się nie spodziewała. Nita Strauss zaręczyła się na scenie

i

Autor: Facebok / Mike Jakubow

Tego znana gitarzystka się nie spodziewała. Nita Strauss zaręczyła się na scenie

2023-07-10 9:57

Plan na wieczór był i tak naprawdę dobry: Nita Strauss z zespołem miała zagrać koncert w ramach premiery wydania swojej solowej płyty. „The Call of The Void” ukazał się w ubiegły czwartek (06.07), a jego premierę zorganizowano w legendarnym amerykańskim klubie Whisky-a-go-go. Jednak w pewnym momencie wydarzyło się coś, czego nie było w scenariuszu. Perkusista zespołu Nity oświadczył się gitarzystce na scenie.

Nita Strauss i Josh Villalta są ze sobą już od dawna, zatem można podejrzewać, że artystka gdzieś w duszy mogła oczekiwać takiego wydarzenia. Jednak patrząc na jej reakcję, którą uchwycili goście, znajomi i współpracownicy, a potem udostępnili w sieci, na pewno nie brała pod uwagę zaręczyn na scenie, podczas tak ważnej dla niej premiery. Zaręczyny zostały przyjęte.

Choć szczegóły wspólnej drogi Villalty i Strauss nigdy nie były specjalnie obecne w mediach, to dwa lata temu gitarzystka informowała o tym, że para świętuje 12. rocznicę związku. Pisząc o partnerze Strauss zwracała uwagę na to, że w przeciwieństwie do niej jest zawsze o krok do przodu i planuje następne działania.

- W 2020 wybuchła pandemia i wszystkie nasze plany się posypały – pisała w mediach społecznościowych – Ale dzięki temu, że Josh zawsze myśli do przodu, byliśmy gotowi. W najtrudniejszym czasie naszego życia, byliśmy tak przygotowani, jak było to możliwe. Dla mnie TO jest właśnie wspaniały partner.

Gratulujemy oczywiście i my, życząc by wszystko dalej szło równie dobrze, a tymczasem wracamy do słuchania nowych nagrań Nity. Na albumie „The Call of the Void” oprócz niej można usłyszeć prawdziwą plejadę gwiazd, w tym takie nazwiska jak David Draiman (Disturbed), Lzzy Hale (Halestorm), Anders Friden (In Flames) oraz Alissa White-Gluz (Arch Enemy). Pierwszym promującym płytę teledyskiem jest „Digital Bullets”, w którym gościnnie wystąpił Chris Motionless (Motionless In White).

The Beatles - 5 ciekawostek o “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” | Jak dziś rockuje?