Sunsmoke

i

Autor: materiały prasowe

Sunsmoke - finaliści Pol'and'Rock Festiwal 2019 powracają z nowym singlem!

2021-08-18 13:59

Premiera najnowszej produkcji Sunsmoke będzie miała miejsce 24 sierpnia o godzinie 12:00. The Deluge to nowy utwór zespołu, zapowiadający nadchodzący materiał, który jesienią stopniowo będzie pojawiał się w sieci. Razem z singlem ukaże się klip, zrealizowany przy współpracy z Omega Red Films Tomka Jormana.

Sunsmoke powraca w nowej odsłonie z singlem The Deluge. Opowiada on o powodzi - nieuniknionej, całkowitej, która niszczy wszystko, pozostawiając po sobie zgliszcza, jednocześnie dając początek czemuś nowemu. Jak mówi Jaro, wokalista zespołu:

To utwór o gwałtownych zmianach, których doświadczamy wszyscy, zarówno na poziomie osobistym jaki i globalnym. To jak się w tym odnajdziemy - w nowej rzeczywistości zależy tylko od nas. Tytułową powódź można postrzegać jako początek i możliwość zbudowania czegoś od podstaw. Jednak częściej obserwuję, że ludzkość niszczy wszystko czym dysponuje.

Ostatnim singielem Sunsmoke, który ukazał się w sieci był Still Resides

Wywiad z Maneskin

W ubiegłym roku zespół wydał także singiel zatytułowany Unlock The Ban z gościnnym udziałem Łukasza Drapały (Chemia, Chevy) i Marcinem Skipiałą (Hurrockaine, Mole).