Robert Trujillo Metallica

i

Autor: Materiały prasowe

metallica w polsce

Robert Trujillo znowu zaśpiewał po polsku! Basista Metalliki wykonał klasyk Maanamu!

2024-07-08 8:52

Robert Trujillo już od ponad dwudziestu lat pełni w Metallice funkcję basisty. Muzyk niekiedy występuje też w roli wokalisty, szczególnie na koncertach! Trujillo już kilka razy miał okazję zaśpiewać w języku polskim - nikt nie spodziewał się jednak, że na drugim z warszawskich koncertów stanie się to ponownie!

W końcu wydarzyło się to, na co czekało wielu fanów i wiele fanek Metalliki w Polsce. Formacja, prawie dwa lata po ogłoszeniu trasy, zawitała z "M72 World Tour" do naszego kraju, by tu na warszawskim PGE Narodowym, dać aż dwa koncerty, każdy z inną setlistą. W trakcie piątkowego występu ze sceny wybrzmiały takie klasyki, jak Orion, Creeping Death, Nothing Else Matters, Sad But True czy Master of Puppets. Zgodnie z tradycją, swój moment na pokazie mają Robert Trujillo i Kirk Hammett. Panowie grają razem krótki duet przed szóstym kawałkiem na setliście, co ma na celu przede wszystkim zaktywizować publiczność. O ile w piątek 5 lipca w przypadku napisanej specjalnie na potrzeby wizyty w Polsce piosenki Back in Warsaw zamierzenie nieco się nie powiodło, to zupełnie inaczej sytuacja miała się w przypadku drugiego koncertu.

Metallica - 5 ciekawostek o albumie "Master of Puppets" | Jak dziś rockuje?

Rober Trujillo zaśpiewał Maanam! [WIDEO]

Tym razem Rob i Kirk postawili na sprawdzony, polski klasyk, co oznacza tylko jedno - basista już po raz kolejny zaśpiewał po polsku! Tym razem Panowie wykonali razem utwór Kocham Cię, kochanie moje z repertuaru grupy Maanam! Poniżej znajdziesz wideo z tego momentu, które idealnie pokazuje, że ty, razem publiczność dała się porwać muzykom Metalliki i chętnie śpiewała razem z Robertem ten przebój!

Sprawdź zdjęcia z piątkowego koncertu Metalliki w Warszawie:

Listen on Spreaker.