Personal Trainer

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty 2024

Personal Trainer - indie-rockowa petarda jesienią zagra w Warszawie

2024-06-20 15:10

Znany z totalnie nieszablonowych pomysłów, indie-rockowy kolektyw Personal Trainer 15 listopada 2024 roku zagra w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Pochodzący z Amsterdamu zespół często opisywany jest jako kolektyw, ponieważ jego skład nieustannie się zmienia. Jednak centralną postacią, wokół której wszystko się kręci, jest frontman Willem Smit.

Na początku Personal Trainer było solowym projektem Smita. Zapraszał on różnych muzyków, aby wspólnie występowali na scenie. Teraz Willem jest jedynym stałym członkiem zespołu, a reszta składu ulega ciągłym zmianom. W składzie Personal Trainer można spotkać artystów z innych świetnych zespołów, takich jak Pip Blom, Bull Home Counties, The Klittens, Global Charming, Canshaker Pi i Steve French. W 2020 roku Personal Trainer wystąpili na Eurosonic Noorderslag w Groningen. Rok później zespół zagrał niezapomniany koncert w Paradiso Amsterdam, grając nieprzerwanie przez 24 godziny! Poza tym można ich było zobaczyć na największych holenderskich festiwalach, takich jak Down the Rabbit Hole, Best Kept Secret i Into the Great Wide Open. W grudniu 2023 roku ogłoszono, że zespół podpisał kontrakt z kultową wytwórnią Bella Union, co zapowiada kolejne ruchy wydawnicze i koncertowe.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2025 - to oni zagrają w Polsce

Personal Trainer - bilety na koncert w Warszawie

Bilety na warszawski występ Personal Trainer są dostępne w ogólnej sprzedaży w cenie 79 zł na Fource.pl, eBilet.pl, GoOut.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Eska Rock on Tour: Praga