Organizator Open'era otrzymał prestiżową nagrodę

i

Autor: Facebook/Open'er Festival

Wiadomości

Organizator Open'era otrzymał prestiżową nagrodę. Wyróżnienie przyznano w trakcie European Festival Awards

Alter Art, czyli organizator m.in. Open'era, został doceniony podczas tegorocznej edycji European Festival Awards. – To naprawdę ważne wyróżnienie – powiedział Mikołaj Ziółkowski, twórca agencji Alter Art.

Organizator Open'era uznany za najlepszego promotora roku

17 stycznia, w niderlandzkim Groningen, odbyła się gala European Festival Awards (EFA). Była to już trzynasta edycja. W jej trakcie prestiżową nagrodę otrzymał Alter Art, czyli organizator m.in. Open'era. Firma triumfowała w kategorii "Promoter Of The Year" (promotor roku) i pokonała m.in. Mad Cool, Primaverę Sound czy Roskilde Festival. 

Dodajmy, że ta cenna nagroda jest przyznawana przez jury złożone z promotorów najbardziej renomowanych festiwali i ekspertów muzycznych z całego Starego Kontynentu. 

Mikołaj Ziółkowski, prezes zarządu i twórca agencji Alter Art, odbierając nagrodę, powiedział: 

To nagroda dla całego Alter Artu i naprawdę ważne wyróżnienie, podkreślające jak istotny jest nasz zespół: ludzie, ciężka praca i niesamowity festiwalowy duch. To 13. edycja gali EFA: na sali wypełnionej szczęściem, miłością i wyjątkowymi emocjami jestem przekonany, że robimy naprawdę niesamowite rzeczy.

To nie pierwsza nagroda dla Alter Artu w trakcie EFA. W poprzednich latach agencja wygrywała zarówno jako organizator (2016), jak i w kategorii Best Major Festival dla Open’era (2009, 2010, 2019).