OFF Festival 2022 - 75-letni Iggy Pop potwierdził, że nadal jest królem punk rocka [GALERIA, WIDEO]

2022-08-08 9:40

Tegoroczna edycja OFF Festival za nami! Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej i światowej szeroko rozumianej sceny alternatywnej, m.in. Artur Rojek, będący równocześnie dyrektorem artystycznym wydarzenia, WaluśKraksaKryzys, Chair, Bikini Kill, Duchy, Bedoes, Kacperczyk, Papa Dance, Yard Act czy legenda punk rocka - Iggy Pop.

OFF Festival to jedna z największych imprez na europejskiej arenie, będąca świętem szeroko rozumianej muzyki alternatywnej. Wydarzenie odbywa się od 2006 roku z inicjatywy Artura Rojka, który pełni funkcję dyrektora artystycznego i od lat jest ono jednym z najbardziej lubianych i docenianych festiwali tego typu, zarówno przez uczestników, jak i dziennikarzy muzycznych.

EskaROCK Live! - wywiad z zespołem Happysad

OFF Festival 2022 za nami!

W tym roku odbyła się piętnasta już edycja OFF Festivalu, w dniach 5-7 sierpnia do katowickiej Doliny Trzech Stawów zawitali wielbiciele muzycznej alternatywy, by obejrzeć występy takich artystów jak bracia Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Chair, Bikini Kill, Crows, Kwiaty, Mura Masa i ojciec chrzestny punk rocka - Iggy Pop. Podczas swojego ponad godzinnego występu artysta udowodnił, że nadal jest królem tego gatunku! Sprawdź w naszej galerii zdjęcia i wideo z koncertu Iggy’ego!

"Szósty zmysł" - jak dobrze pamiętasz film z Brucem Willisem? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się były pacjent Malcolma, którego poznajemy w scenie otwierającej?