Miłość dwóch elfic w teledysku Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza

i

Autor: Materiały prasowe Nowy utwór Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza

Miłość dwóch elfic w teledysku Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza

2023-02-09 18:05

Rok 2023 otworzył nowy rozdział w życiu artystycznym Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza. Stworzyli duet Matylda/Łukasiewicz i właśnie ukazuje się ich drugi singiel “Zamknąć”.

Prawie miesiąc temu skutecznie zwrócili na siebie uwagę pierwszym utworem “Matka” - piosenką wyrazistą i odważną, oprawioną filmowym teledyskiem. Została bardzo dobrze przyjęta i pnie się w górę list przebojów, zdobywając coraz więcej odbiorców.

Nowy utwór Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza

Luty to najbardziej romantyczny miesiąc w roku, a Matylda/Łukasiewicz pokazują się od strony bardziej przebojowej, nie rezygnując przy tym z emocjonalności. W warstwie lirycznej “Zamknąć” opowiada o relacji romantycznej, a teledysk tę narrację uzupełnia historią dwóch elfich istot, bo jeżeli miłość jest dla każdego to dla każdego, bez wyjątków.

Z resztą, dla duetu budowanie relacji jest ważną częścią życia. Jak mówią:

Gdy znajdziesz osobę z którą możesz robić nic na milion sposobów, nie zamykaj jej w pudełku, albo przynajmniej dziurki zrób, żeby się nie udusiła. A jak jeszcze pośmiać się i pomilczeć razem umiecie, to na nazwisko masz szczęście.

Teledysk do "Zamknąć"

Piękny, intymny teledysk do “Zamknąć” wyreżyserowała Matylda, jednocześnie wcielając się w jedną z ról. Za produkcję piosenki odpowiada Radek Łukasiewicz. 

Kolejne single i videoarty zwiastują premierę albumu, którego możemy się spodziewać w tym roku. Zespół nie podaje na razie szczegółów, być może będzie to premiera “z zaskoczenia”. Pewne jest, że oba zapowiadające ją utwory wskazują, że będzie to ważne wydarzenie.

O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock