Metallica - ile kosztują pojedyncze bilety na koncert zespołu w Polsce w 2024 roku? Znamy CENY

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Ile kosztują pojedyncze bilety na Metallikę?

koncerty 2024

Metallica - pojedyncze bilety na koncerty zespołu w Polsce znów dostępne! Ile kosztują?

2024-06-02 19:26

W styczniu ubiegłego roku ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na koncert Metalliki, który odbędzie się w Warszawie w 2024 roku. Wejściówki rozeszły się dość szybko, ale mamy dobre wieści dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w jednym z zaplanowanych pokazów legendy thrashu - pojedyncze wejściówki ponownie trafiły do sprzedaży.

2023 rok z pewnością należał do Metalliki! Najnowszy, wyczekiwany krążek legendy, zatytułowany 72 Seasons ujrzał światło dzienne 14 kwietnia ubiegłego roku - wydawnictwo promowały świetnie przyjęte single, w tym nominowany do Grammy Lux Æterna. Niedługo po wydaniu płyty, legenda metalu wyruszyła w trasę koncertową, na której wciąż promuje zupełnie nowy materiał. W ramach "M72 World Tour" Metallika zawita także do Polski - grupa pojawi się w naszym kraju już za kilka miesięcy! Zgodnie z formatem trasy, Meta gra w każdym kraju dwa koncerty, na których prezentuje zupełnie różne setlisty, a towarzyszą jej inne supporty. 5 lipca 2024 roku na warszawskim Stadionie Narodowym Metallice towarzyszyć będą Architects i Mamoth WVH, 7 lipca zaś przed legendą muzyki wystąpią Five Finger Death Punch i Ice Nine Kills.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Znane są CENY pojedynczych biletów na koncerty Metalliki w Polsce

Sprzedaż podwójnych biletów na występy Metalliki w Polsce wystartowała już w 2022 roku. Nie wszyscy fani byli jednak chętni, by kupić ten rodzaj wejściówek i czekali na możliwość zakupu tych pojedynczych. Takowa pojawiła się w połowie stycznia 2023 roku - w poniedziałek 16 stycznia wystartowała przedsprzedaż dla członków funclubu Five Members, kolejna uruchomiona została sprzedaż regularna. Wejściówki tego typu rozeszły się bardzo szybko, a Ci, którzy nie zdążyli z zakupem zastanawiali się, czy będzie jeszcze szansa, by nadrobić brak. Okazuje się, że tak! Jak poinformowała sama formacja, do sprzedaży właśnie trafiła ograniczona ilość biletów na pojedyncze koncerty - piątkowy i niedzielny. Ile kosztują takie wejściówki?

Na chwilę obecną w sprzedaży dostępne są jeszcze nieliczne wejściówki na trybunach, a ich cena to 2655 zł (na pokaz 5 lipca) i 2080 zł (niedzielny występ 7 lipca) oraz na płytę - te w cenie 785 zł. Bilety dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem Live Nation.

Rozwiąż quiz o Metallice:

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?