Maynard James Keenan w nowej roli. Wokalista Toola pomaga Mike'owi Tysonowi w... treningu

i

Autor: Wikimedia Commons/Markus Felix, Zonna Nick/IPA/ABACA/Abaca/East News

Wiadomości

Maynard James Keenan w nowej roli. Wokalista Toola pomaga Mike'owi Tysonowi w... treningu przed walką

Kto by przypuszczał, że drogi Maynarda Jamesa Keenana, wokalisty formacji Tool, przetną się z bokserem Mike'm Tysonem. A jednak... Wybitny sportowiec trenuje w szkole sztuk walki w Arizonie, której współzałożycielem jest właśnie muzyk.

Mike Tyson trenuje, Maynard James Keenan pomaga

Mike Tyson to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych bokserów w historii. Mimo, że ma już 57 lat, to... wciąż nie może rozstać się ostatecznie z ringiem. 20 lipca Tyson zmierzy się bowiem, na 80-tysięcznym stadionie w Teksasie, z youtuberem Jakiem Paulem. Całość będzie natomiast transmitowana przez platformę Netflix. Będzie to jego pierwsza oficjalna walka od 2005 roku. 

Tyson do tego wyzwania podchodzi bardzo na serio i intensywnie trenuje przed, zbliżającą się wielkimi krokami, walką. Pomaga mu w tym wszystkim m.in. Maynard James Keenan, wokalista Toola. Jak to możliwe? 

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

57-latek przygotowuje się do tego wyzwania w szkole sztuk walki w Arizonie, której współzałożycielem jest właśnie Keenan. Muzyk wrzucił na swojego Instagrama zdjęcia z legendą boksu. 

Jestem zaszczycony faktem, że Mike Tyson pojawił się w naszej akademii. Jego obóz treningowy, przed walką z Jakiem Paulem, rozpoczął się pod naszym dachem. Przez jakiś czas będę się tym przechwalać. Długo po tym, jak wszyscy będziecie zmęczeni słuchaniem na ten temat. Musicie się z tym pogodzić – napisał Maynard James Keenan. 

Wokalista Toola ma czarny pas

Wokalista Toola, oprócz muzyki, pasjonuje się, jak widać, sportem. W styczniu tego roku udało mu się zdobyć czarny pas w jiu-jitsu, co jest niebywałym osiągnięciem. Tą wiadomością, w mediach społecznościowych, podzielił się Ty Gay, który jest towarzyszem sportowej podróży Keenana. – Gratulacje dla mojego przyjaciela, partnera treningowego, a czasem nemezis z okazji monumentalnego zadania, jakim jest zdobycie czarnego pasa. To było niesamowite wydarzenie z udziałem naprawdę niesamowitych ludzi. Dzisiaj jiu-jitsu stało się jeszcze lepsze – napisał na Instagramie. 

10 najlepszych zespołów rockowych. Które grupy znalazły się w czołówce?: