Lech Janerka

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Koncerty 2024

Lech Janerka w Klubie Stodoła. Artysta zaprezentuje materiał z płyty “Gipsowy odlew falsyfikatu”

2024-02-05 11:56

27 kwietnia 2024 w Klubie Stodoła wystąpi Lech Janerka! Prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej, od ponad czterech dekad pozostający niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku, zaprezentuje w Warszawie materiał z najnowszej płyty “Gipsowy odlew falsyfikatu”, która ukazała się po 18-letniej przerwie wydawniczej artysty. Bilety dostępne w sprzedaży!

Wyobraź sobie, że masz czas 27 kwietnia. Lech Janerka zagra wtedy wyjątkowy koncert w warszawskim Klubie Stodoła, więc wszystko będzie dobrze, wszystko w sam raz.

Mellina - Artur Rojek ujawnia co myśli o Dawidzie Podsiadło

“Gipsowy odlew falsyfikatu”, zbyt długo oczekiwany album Lecha Janerki, naprawdę ukazał się jesienią ubiegłego roku. Materiał to równie wytęskniony, co znakomity, więc nic dziwnego, że znalazł się na czołowych miejscach podsumowań roku – w tym na pierwszym w zestawieniu polskich płyt 2023 według „Gazety Wyborczej”, „Polityki” czy „Onetu”. „Gipsowy odlew i inne…” to wydarzenie, w ramach którego Lech Janerka z zespołem przedstawi nowe piosenki w wersji koncertowej. Inne też zagra, jak widać. Historia (podwodna) zadzieje się na naszych oczach (i uszach) już 27 kwietnia.

Lech Janerka w Stodole - bilety

  • 27 kwietnia 2024, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz na stronie: www.ticketclub.pl