Josh Home ma sądowy zakaz zbliżania się do swojej 15-letniej córki. Powodem jest znęcanie się

i

Autor: screen: https://youtu.be/0m6smR-M2qg

Josh Home ma sądowy zakaz zbliżania się do swojej 15-letniej córki. Powodem jest znęcanie się

2021-09-14 9:22

Problemy prywatne Josha Homme'a ciągną się już jakiś czas i wygląda na to, że to nie koniec. Teraz muzyk otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do swojej 15-letniej córki. Powodem ma być znęcanie się psychiczne i fizyczne.

Josh Homme ma ostatnio spore problemy osobiste, co przedkłada się także na twórczość. Lider Queens of the Stone Age jest w trakcie batalii z byłą żoną, wokalistką The Distillers, Brody Dalle. Konflikt przybiera na sile, a Homme otrzymał niedawno zakaz zbliżania się do trójki dzieci, a teraz także do swojej 15-letniej córki.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Córka Josha Homme'a ujawnia: Moi bracia i ja boimy się naszego ojca

15-letnia córka Homme'a, oskarża go o znęcanie się psychiczne oraz fizyczne, poprzez uderzanie w głowę i łapanie za kark, jako kara. Jak mówi dziewczyna:

Moi bracia i ja boimy się naszego ojca. Boimy się, że może zabić naszą matkę lub jej chłopaka. Boimy się, że będzie nas bił lub znęcał się nad nami emocjonalnie. Chcemy, żeby to się skończyło.

Susan E. Wiesner, która jest adwokatem Josha Homme’a, poinformowała, że jej klient nie przyznaje się do winy. Dodatkowo, pełnomocniczka artysty podkreśla, że wniosek i dokumenty mogła wypełnić matka dziewczyny, o czym miałby świadczyć inny charakter pisma. Jedno jest pewne, sprawa jeszcze długo nie znajdzie finału.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu