Johnny Depp i Jeff Beck wydadzą wspólny album. Data premiery, tytuł i pierwszy singiel z wydawnictwa - posłuchajcie “This Is a Song for Miss Hedy Lamarr”

i

Autor: Screen z YouTube/Jeff Beck Wspólna piosenka Jeffa Becka i Johnny'ego Deppa i szczegóły albumu

Johnny Depp i Jeff Beck wydadzą wspólny album. Data premiery, tytuł i pierwszy singiel z wydawnictwa - posłuchajcie “This Is a Song for Miss Hedy Lamarr”

2022-06-10 21:49

W ubiegłym tygodniu ława przysięgłych ogłosiła wyrok w jednej z najgłośniejszych spraw ostatnich lat - mowa o procesie, jaki swojej byłej żonie - aktorce Amber Heard - wytoczył Johnny Depp, oskarżając kobietę o zniesławienie. Sprawa rozstrzygnęła się na korzyć artysty, a to nie jedyny powód do świętowania, jaki ma! Dzień po ogłoszeniu wyroku legendarny gitarzysta Jeff Beck poinformował, że razem z aktorem wydadzą wspólny album - poznajcie szczegóły wydawnictwa.

W środę 1 czerwca ława przysięgłych ogłosiła wyrok w “procesie dekady”. Chodzi o pozew, jaki przeciwko swojej byłej żonie, aktorce Amber Heard, złożył Johnny Depp. Artysta oskarżył Heard o zniesławienie - chodzi o felieton, który w 2018 roku ukazał się w “Washington Post”, w którym ta napisała, że była ofiarą przemocy domowej. Choć nazwisko aktora nigdy w nim nie pada, to uważa on, że jego publikacja znacząco wpłynęła na jego karierę. Przysięgli orzekli na korzyść aktora, zasądzając na jego rzecz odszkodowanie w wysokości 10 milionów dolarów, które aktorka jest mu zobowiązana zapłacić. Jednak przysięgli zdecydowali, że Johnny też zniesławił Amber w trakcie procesu (a konkretnie jeden z jego adwokatów) i nakazał mu zapłacić byłej żonie 2 miliony dolarów.

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Jeff Beck i Johnny Depp wydadzą wspólny album! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

Dokładnie dzień po wydaniu wyroku, Jeff Beck grał koncert w Gateshead. Muzyk od lat przyjaźni się i współpracuje z Deppem - Panowie grali nawet razem koncert w czasie, gdy obradowała ława przysięgłych. To właśnie podczas występu w angielskim mieście legendarny gitarzysta ogłosił, że razem z aktorem wydadzą wspólny album! Projekt został zatytułowany 18 i złoży się na niego 13 piosenek - wersja CD ukaże się 15 lipca, winyl - 30 września.

Kiedy Johnny i ja zaczęliśmy grać razem, to totalnie rozpaliło naszego młodzieńczego ducha i kreatywność. Żartowaliśmy, że czujemy się, jakbyśmy znów mieli 18 lat i stąd tytuł albumu – powiedział Beck w komunikacie prasowym.

Pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa Deppa i Becka - posłuchajcie “This Is a Song for Miss Hedy Lamarr”

W czwartek 9 czerwca, równocześnie z ogłoszeniem szczegółów płyty, Panowie wydali pierwszy singiel, zapowiadający wydawnictwo. Posłuchajcie bardzo nastrojowego numeru This Is a Song for Miss Hedy Lamarr ze świetnym wokalem Deppa i genialną solówką Jeffa Becka!

Sonda
Co sądzisz o wyroku sprawy Depp-Heard?