Joey Jordison nie żyje! Współzałożyciel Slipknota miał 46 lat

i

Autor: Screen: https://youtu.be/5abamRO41fE

Joey Jordison nie żyje! Współzałożyciel Slipknota miał 46 lat

2021-07-27 23:20

Tragiczne wieści trafiły do mediów 27 lipca 2021. W wieku 46 lat zmarł Joey Jordison - perkusista i współzałożyciel grupy Slipknot. Informacja została potwierdzona przez rodzinę artysty.

Joey Jordison, współzałożyciel grupy Slipknot, zmarł w wieku 46 lat! Informacja trafiła do mediów 27 lipca 2021, a smutnie wieści potwierdziła rodzina artysty, publikując specjalne oświadczenie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Joey Jordison nie żyje! Współzałożyciel grupy Slipknot miał 46 lat!

Jak czytamy w specjalnym oświadczeniu, które opublikowała rodzina:

Jesteśmy załamani, by podzielić się wiadomością, że Joey Jordison, płodny perkusista, muzyk i artysta zmarł we śnie 26 lipca 2021 roku – czytamy w oświadczeniu rodziny Jordisona dla Billboard . Śmierć Joeya pozostawiła nas z pustymi sercami i uczuciami nieopisanego smutku. Ci, którzy znali Joeya, rozumieli jego błyskotliwość, jego łagodną osobowość, gigantyczne serce i jego miłość do wszystkiego, co związane z rodziną i muzyką.

Rodzina Joey'a poprosiła, aby przyjaciele, fani i media, co zrozumiałe, szanowali naszą potrzebę prywatności i spokoju w tym niezwykle trudnym czasie. Rodzina zorganizuje prywatne nabożeństwo pogrzebowe i poprosi media i opinię publiczną o uszanowanie ich życzenia.

Jordison założył Slipknot w swoim rodzinnym stanie Iowa w 1995 roku wraz z perkusistą Shawnem Crahanem i basistą Paulem Grayem. W 2013 roku grupa rozstała się z nim, a on sam podkreślał, że rozstanie odbyło się w złej atmosferze. Od tamtego czasu, grupa nie kontaktowała się z bębniarzem i nie wypowiadała się na jego temat publicznie.