Jenna Ortega jest wielką fanką Nicka Cave'a! Gwiazda Wednesday stawia też na ciężkie brzmienie!

i

Autor: Roger Kisby/Netflix Jenna Ortega chciała Deftones i Nine Inch Nails w nowym "Krzyku"!

Jenna Ortega jest wielką fanką Nicka Cave'a! Gwiazda "Wednesday" stawia też na ciężkie brzmienie!

2023-03-16 11:44

Jenna Ortega to dziś jedna z najpopularniejszych aktorek, której wielu wróży wielką karierę. Choć w przemyśle filmowym jest ona obecna już od lat, to dopiero rola w bijącym rekordy popularności serialu "Wednesday" przyniosła jej międzynarodową popularność i nominacje do prestiżowych nagród. Okazuje się, że Jenna jest wielką fanką klasycznych rockowych i metalowych klimatów!

Jennie Ortedze wciąż mówi cały świat. Aktorka zdobyła powszechny rozgłos w ubiegłym roku, gdy wcieliła się w postać Wednesday w serialu w reżyserii Tima Burtona. Produkcja biła rekordy popularności natychmiast po premierze i wciąż znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych seriali w serwisie Netflix. Obecnie Jennę można oglądać w nowej części filmów z serii Krzyk. W szóstej już odsłonie cyklu, aktorka wcieliła się w rolę Tary Carpenter, jednej z ocalałych z zabójstw w Woodsboro. 

Jenna Ortega jest fanką cięższych brzmień!

Aktorka jest obecnie w trakcie promocji Krzyku 6, w ramach czego udzieliła wywiadu w formacie MTV Music To Blank To. Jenna została zapytana o to, jaki utwór, według niej, powinien znaleźć się na ścieżce dźwiękowej filmu i towarzyszyć scenie pościgu przez Ghostface'a - Ortega postawiła na Deftones i kawałek Be Quiet and Drive (Far Away). Jeśli zaś chodzi o muzykę, która mogłaby towarzyszyć jej postaci, aktorka wskazała na The Only Way Out is Through Nine Inch Nails She's Leaving Home The Beatles. 

To jednak nie wszystko! Już jakiś czas temu, w rozmowie z magazynem "NME", Jenna zdradziła, że jest wielką fanką twórczości Nicka Cave'a, lubi także słuchać Daft Punk. 

Ikoniczne rockowe teledyski. Te klipy przeszły do historii