Lady Gaga / Jenna Ortega / Wednesday Netflix

i

Autor: Invision/Invision/East News; Materiały Netflix

Lady Gaga w "Wednesday"? Gwiazda serialu komentuje udział wokalistki w drugim sezonie!

2023-01-13 12:39

Lady Gaga zagra w drugim sezonie Wednesday? Fani liczą na to, że piosenkarka dołączy do obsady serialu Netfliksa. Jej udział skomentowała nawet sama Jenna Ortega! Aktorka zdradziła również na jakim etapie są prace nad nowymi odcinkami.

Wednesday nie mogło wymarzyć sobie lepszej promocji. Śmiało można powiedzieć, że serial zyskał ogromną liczbę widzów dzięki TikTokowi. Użytkownicy aplikacji po prostu nie mogli przejść obojętnie obok charakterystycznego tańca głównej bohaterki. I mimo, że Jenna Ortega w oryginale tańczyła do utworu "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps, to tiktokowicze postawili na twórczość Lady Gagi, a dokładniej na piosenkę "Bloody Mary". Przebój wokalistki dostał zupełnie nowe życie, a nawet ona sama wykonała taniec z Wednesday, który zebrał miliony wyświetleń. Czy twórcy planują już dla niej rolę w drugim sezonie netfliksowego hitu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wednesday pod ostrzałem krytyki. Scena słynnego tańca wywołała burzę w sieci!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Lady Gaga w drugim sezonie Wednesday? Ortega ma dla niej rolę

Wiele mówi się ostatnio o tym, że Lady Gaga dołączy do obsady drugiego sezonu "Wednesday". Udział gwiazdy nie został skomentowany przez twórców, ale odniosła się do tego odtwóczyni głównej roli, Jenna Ortega. Podczas wizyty na Złotych Globach wypowiedziała się na temat udziału wokalistki w serialu.

"Jestem przekonana, że Netfliksowi by się to bardzo spodobało. [...] Jeśli Lady Gaga miałaby być częścią Wednesday, to (wspólnie z główna bohaterką) musiałyby być dwójką potworów, które się rozumieją." - powiedziała Ortega

Podczas rozmowy z Variety podzieliła się również ciekawą anegdotą związaną z Lady Gagą. Okazuje się, że jakiś czas temu jej fryzjer pracował ze znaną piosenkarką i nawet załatwił dla aktorki wyjątkowy filmik od Gagi.

"Wiecie co jest zabawne? Jakiś czas temu pracowałam z fryzjerem, który pracował z Gagą, i widziałam Gagę na koncercie kilka lat wcześniej. Załatwił, by Gaga nagrała dla mnie filmik, w którym mówi, że słyszała, że jestem fanką. Gaga nagrała mi urocze wideo. Wątpię, żeby pamiętała. Ale zobaczyć ją, jak to robi teraz (taniec Wednesday), to jeden z tych momentów, w których zdajesz sobie sprawę, że życie zmienia się naprawdę szybko." - wspomina aktorka

Jenna Ortega komentuje prace nad kontynuacją

Na czerwonym dywanie, podczas Złotych Globów, aktorka została zapytana o drugi sezon Wednesday. Powiedziała, że scenarzyści dopiero zaczęli pracę nad tekstem, ale zanim obsada pojawi się na planie to minie jeszcze trochę czasu. Dodała, że ciągle czeka na jakiekolwiek informacje związane z kręceniem nowych odcinków. Wypowiedź aktorki sugeruje, że fani nie powinni spodziewać się kontynuacji w 2023 roku.

"Nic nie widziałam, nic nie wiem. Aktorom mówi się, co mają robić. Na ten moment czekam. Wiem, że dopiero zebrali się scenarzyści, więc zobaczymy" - komentuje Jenna Ortega

Źródło: Lady Gaga w "Wednesday"? Gwiazda serialu komentuje udział wokalistki w drugim sezonie!