Gitarzysta Me And That Man pojechał do Ukrainy by walczyć. Na sytuację zareagował Nergal

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CbuC4zhKq7t/

Gitarzysta Me And That Man pojechał do Ukrainy by walczyć. Na sytuację zareagował Nergal

2022-03-31 9:35

Wojna w Ukrainie cały czas trwa i wygląda na to, że jeszcze trochę zajmie, zanim dzielnym Ukraińcom, uda się odeprzeć wrogów. Nie ma co ukrywać, że kraju potrzebni są kolejni żołnierze, dlatego gitarzysta Me And That Man postanowił jechać i walczyć z Rosjanami. Do sytuacji odniósł się Nergal.

Sasha Boole to artysta związany z Me And That Man, a jego prawdziwe personalia to Ołeksandr Bułicz. Artysta urodzony w Żytomierzu, jest także pisarzem i działa solowo. Jednak, w tym trudnym dla Ukrainy czasie, Sasha postanowił odstawić muzykę na bok i wracać do kraju, by pomóc w jego obronie. Na heroicznym czyn, zareagował Nergal.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Gitarzysta Me And That Man pojechał do Ukrainy by walczyć. Na sytuację zareagował Nergal

O odważnym akcie artysty, dowiedzieliśmy się od Nergala, który napisał na swoich profilach w mediach społecznościowych:

Ten gentleman dzielił ze mną scenę w styczniu na trasie Me And That Man po Polsce. Jego jedyną bronią do tej pory była gitara, ale z powodu rosyjskiej INWAZJI musiał ją zamienić na karabin, żeby bronić DOMU przed tymi barbarzyńcami. Wciąż nie mogę znaleźć słów, jak surrealistyczna jest to sytuacja… a to wszystko z powodu chorych, zbrodniczych ambicji Kremla. Ślijcie do Sashy słowa otuchy, miłości i wsparcia. Bardzo ich potrzebuje w tych trudnych czasach. Odwagi, nie daj się, a wierzę, że jeszcze kiedyś zagramy. Już jesteś dla mnie bohaterem.

Ostatnim albumem Me And That Man jest krążek 'New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu