EskaROCK Live! - Happysad: zobaczcie pierwszy koncert z naszej nowej serii [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe

EskaROCK Live! - Happysad: zobaczcie pierwszy koncert z naszej nowej serii [WIDEO]

2021-09-13 9:59

Koncerty wróciły na mapę Polski, co cieszy niesamowicie i nastraja do działania. Postanowiliśmy utrzymać ten klimat jak najdłużej i wystartowaliśmy z EskaROCK Live! Pierwszą gwiazdą, która u nas wystąpiła jest zespół Happysad! Grupa zagrała swoje największe hity, które zostały wykonane w nowych aranżacjach. Wszystko to w ramach promocji najnowszego albumu 'Odrzutowce i kowery'

Koncerty przez ostatni czas były mocno ograniczone, co dało się każdemu we znaki. W końcu możemy się cieszyć powrotem wydarzeń na żywo, a my postanowiliśmy trochę to podkręcić. Startuje EskaROCK Live, co możecie uznać za cykl koncertów w naszym studiu. Jako pierwsza, zaprezentowała się grupa Happysad! Nie był to zwykły koncert, a specjalnie dobrany set z hitami, które pojawiły się w nowych aranżacjach, nawiązując do premierowego wydawnictwa 'Odrzutowce i kowery'.

EskaROCK Live! - Happysad. Kultowe numery w nowych aranżacjach

Zespół nie mógł zapomnieć o swoich największych numerach, które przez 20 lat działalności podbijały listy przebojów. Wyjątkiem jest to, że piosenki pojawiły się w nowych, specjalnych aranżacjach, które nawiązują do albumu 'Odrzutowce i kowery', który zawiera nowe wersję znanych hitów, oraz nagrane na nowo, niewykorzystane pomysły. Nie przedłużając i nie zdradzając większych szczegółów, zapraszamy Was do obejrzenia występu zespołu Happysad, w ramach EskaROCK Live!:

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny