(K)ROCK W MIASTO

i

Autor: Materiały prasowe

ESKA ROCK

Eska ROCK poszła w miasto! Oto zwycięzcy akcji "(K)ROCK W MIASTO"

2024-04-11 9:51

W czwartek 11 kwietnia świętujemy światowy Dzień Radia. Z tej okazji ekipa, odpowiedzialna za uwielbianą przez słuchaczy audycję "@ktywacja", przygotowała bardzo szczególną akcję i zdecydowała się ruszyć w miasto! Projekt" (K)ROCK W MIASTO" już za nami! Gdzie zawitał Wojtek Góralski i kto odnalazł redaktorka, zgarniając przy tym nagrody?

11 kwietnia, z okazji światowego Dnia Radia, ekipa prowadząca poranny program "@ktywacja" przygotowała dla naszych słuchaczy szczególną akcję - chodzi o grę miejską "(K)ROCK W MIASTO". Jej zasady były naprawdę proste!

"(K)ROCK W MIASTO" - ZASADY

Chodziło o to, by znaleźć jednego z prowadzących, Wojtka Góralskiego w różnych miejscówkach w Warszawie, bardzo mocno związanych i kojarzących się z muzyką rockową. Jako podpowiedzi służyły różne zagadki, które prezentowane były w dzisiejszym (tj. 11 kwietnia) wydaniu "@ktywacji" oraz w naszych social mediach - wszystko to w stylu porannego dochodzenia.

FACEBOOK - Poranki Sklejka | ESKA ROCK

Oto zwycięzcy akcji!

"(K)ROCK W MIASTO" za nami! Wojtek Górlaski został odnaleziony przez TRZECH MARCINÓW, którzy zgarnęli nasze eskarockowe leżaki! Naszą ekipikę można było zobaczyć w trzech lokalizacjach:

  1. Al. Freddiego Mercury’ego
  2. Ul. Johna Lennona
  3. Mural Kory
(K)ROCK W MIASTO

i

Autor: Materiały prasowe
(K)ROCK W MIASTO

i

Autor: Materiały prasowe
(K)ROCK W MIASTO

i

Autor: Materiały prasowe

Sprawdź poniżej dlaczego, radio jest tak ważnym medium w Polsce!