Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Bruce Dickinson prawie pobił się ze Stevem Harrisem? Wokalista wspomniał sytuację sprzed lat

2022-03-15 13:31

Bruce Dickinson i Steve Harris są raczej dobrymi przyjaciółmi, którzy razem zwiedzili kawał świata. Jednak, jak to w zespole, dochodzi do tarć, które mogą zakończyć się rękoczynami. Bruce Dickinson wspomniał jedną z takich sytuacji.

Iron Maiden to prawdziwy monument, którego filarami są oczywiście Steve Harris i Bruce Dickinson, który są również przyjaciółmi. Jednak, jak to bywa w zespole, pojawiają się tarcia, o czym opowiedział wokalista. Jak do tego doszło, że Bruce i Steve o mało i się nie pobili na scenie?

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Bruce Dickinson prawie pobił się ze Stevem Harrisem? Wokalista wspomniał sytuację sprzed lat

Podczas jednego z ostatnich spotkań z fanami, ktoś zapytał Bruce'a o to, czy z kimś z zespołu pobił się kiedyś? Okazało się, że było bardzo blisko:

Prawie. Kiedy dołączyłem do zespołu powiedziałem: „Wiem, że jestem nowy, ale mam taką zasadę: kiedy śpiewam jestem na środku sceny, a potem schodzę na bok i możecie sobie chodzić, gdzie chcecie. Kiedy jednak śpiewam, ja chcę być na środku”. 

Jednak Steve Harris nie bardzo chciał się na to zgodzić i jak mówi Bruce:

W końcu wziąłem bardzo długi statyw mikrofonu, żeby mu zagrodzić drogę, a on pchnął go uderzając mnie mikrofonem w zęby. Wciąż mam pokruszone zęby od tego. Niemal doszło do wymiany ciosów, ale w końcu poszliśmy na ugodę. Po prostu zrobiliśmy scenę dwa razy większą i teraz ja śpiewam na środku.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]